• Неодамнешно
Qionia Милениче Греење Подлога, Пет Електрична Ќебе, USB Полнење Само-Затоплување Милениче Гнездо Кревет Мачка Греење Мат Кадифен Мат Кревет Потоплите за Мали Кучиња, М

Qionia Милениче Греење Подлога, Пет Електрична Ќебе, USB Полнење Само-Затоплување Милениче Гнездо Кревет Мачка

Buyers rating:
DEN 367.20

Количина на стоки

Постојана температура abount 28℃, да се зголеми домашно милениче температура за да се задржи топло.Направен од висок квалитет на кадифен материјал, меки и удобни, не боли домашни миленици.Удобно рака чувство, не е лесно да се изгуби коса, повеќе практични.Професионални производство, фина изработка, цврсти, трајни и долг животен век.Три бои за да го изберат, за да се задоволат различните потреби.Функција : 1. Постојана температура abount 28℃, да се зголеми домашно милениче температура за да се задржи топло. 2. Направен од висок квалитет на кадифен материјал, меки и удобни, не боли домашни миленици. 3. Удобно рака чувство, не е лесно да се изгуби коса, повеќе практични. 4. Професионални производство, фина изработка, цврсти, трајни и долг животен век. 5. Три бои за да го изберат, за да се задоволат различните потреби.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот на : Пет Греење Подлога Материјал : Кадифен Факултативна Боја : Royalblue, Сребро Сива, Зелена Трева Погоден за : Мали Кучиња, Мачки Количина : 1 PCS Температура : Abount 28℃ Полнење Начин : Полнење преку USB Интерфејс Тежина : Околу. 300g Дијаметар : Прибл. 40cm/15.75 инчен Дебелина : Прибл. 4cm/1.57 инчен Пакет Листа : 1 x Милениче Греење Подлога .

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pet Heating Pad 
Material:
Plush 
Optional Color:
Royalblue,  Silver Gray,  Grass Green 
Suitable for:
Small Dogs, Cats 
Quantity:
1PCS
Temperature:
  Abount 28℃ 
Charging Way:
USB Charging Interface 
Weight:
Approx. 300g
Diameter:
Approx.  40cm/15.75inch
Thickness:
Approx.  4cm/1.57inch
Package List:
1 x Pet Heating Pad  :

Купувачи како што сакаат

Qionia Милениче Греење Подлога, Електрични Подлога, Прилагодлива Температура Водоотпорен Милениче Загрева Затоплување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Qionia Милениче Греење Подлога, Електрични Подлога, Прилагодлива Температура Водоотпорен Милениче Загрева Затоплување

Прилагодлива температура контролер, во safe температура на 2232°C, не постои опрема разлика, и тоа е полесно

DEN 648.00
Мало Куче Греење Кревет, Sb Интерфејс Количка За Домашно Милениче Мачка Греење Шатор, Вграден Постојана Температура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мало Куче Греење Кревет, Sb Интерфејс Количка За Домашно Милениче Мачка Греење Шатор, Вграден Постојана Температура

Греење Шаторот Може Да Се Користи На Целата Година И Може Да Се Загреваат Во Зима.Усвојување На Double Faced К

DEN 1466.40