• Неодамнешно
Qionia Милениче Греење Подлога, Електрични Подлога, Прилагодлива Температура Водоотпорен Милениче Загрева Затоплување Подлога Ќебиња Кревет Потоплите за Кучиња и М?

Qionia Милениче Греење Подлога, Електрични Подлога, Прилагодлива Температура Водоотпорен Милениче Загрева Затоплување

Buyers rating:
DEN 648.00

Количина на стоки

Прилагодлива температура контролер, во safe температура на 22-32°C, не постои опрема разлика, и тоа е полесно да се прилагоди на температурата на волја.Кристал фланелен боксери ивица, таписерии изработка, кожата‑friendly и носат‑отпорни.Ткаенината е водоотпорен, оксфорд ткаенина ткаенина, пет влажни и нема истекување, мат уште ќе биде безбедно да се загрее.Не е анти‑залак цевка дизајн надвор жица за да спречите миленици од гризе и предизвикува протекување, ние ви препорачуваме да се купи уште еден крпа капак кој може да се отстрани за чистење.Нашите греење подлога е опремен со 24 V безбедност трансформатор, кој е водоотпорен и анти‑истекување да се користи со мир на умот, не грижете се за користење за вашето домашно милениче.Им помогне на домашни миленици останат здрави и удобно во текот на зимата.Погоден за стари домашни миленици, артритис домашни миленици, новородените домашни миленици, бремени домашни миленици, и секое животно се опоравува од болест или повреда.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мало Куче Греење Кревет, Sb Интерфејс Количка За Домашно Милениче Мачка Греење Шатор, Вграден Постојана Температура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мало Куче Греење Кревет, Sb Интерфејс Количка За Домашно Милениче Мачка Греење Шатор, Вграден Постојана Температура

Греење Шаторот Може Да Се Користи На Целата Година И Може Да Се Загреваат Во Зима.Усвојување На Double Faced К

DEN 1466.40