• Неодамнешно
Qionia Милениче Греење Подлога за Мачки - Мулти Цел Интелигентни Прилагодливи Постојана Температура Милениче Електрична Ќебе Кадифен домашно Милениче Мачка Затоплу?

Qionia Милениче Греење Подлога за Мачки - Мулти Цел Интелигентни Прилагодливи Постојана Температура Милениче

Buyers rating:
DEN 1999.20

Количина на стоки

Прилагодлива Температура : електричното ќебе е интелигентна и постојана температура прилагодливи, тоа е побезбеден за домашни миленици да се користи на безбеден температура на 28.5°C. Мулти Цел : Греење милениче мат е погодна за домашни миленици на стари лица, артритис, новороденчињата, бремени жени, да им помогне на животните да се опоравуваат од болест или повреда.Топло И Удобно : Кадифен електрична ќебе, кожата пријателски, светлината, за да им помогне на кучиња, мачки, зајаци и други домашни миленици да се задржи топло и удобно во текот на зимата.Соодветна Големина : A греење подлога со дијаметар од 40cm/15.7 во, со соодветна големина и парична казна изработка, за да се задоволат потребите на повеќето мали домашни миленици.Подарок Избор : Висок квалитет мека електрични ќебе е совршен подарок за вашите миленици, помагајќи им да се создаде поудобен кревет.Како да го Користите : 1. Овој производ само обезбедува usb интерфејс, не дава појавување power plug, моќта услов е 2 A. 2. Повлечете го приклучокот, кога не сакате да го користите. 3. Ние ви препорачуваме да се купи уште еден крпа капак кој може да се отстрани и да се чисти, што е повеќе чиста и хигиенски исправна. 4. Чувајте се далеку од децата. 5. Кога ќе го оставите, исклучете го мачка греење подлога. 6. Не пати кога го користите.Не го покривајте душеци со ќебиња или јоргани, и одржување на душеци за да прахосвам топлина.Спецификација : Предмет Тип : Пет Ќебе Материјал : Кадифен Производ Големина : Дијаметар : Прибл. 40cm/15.7 во (Мерена на Дното, без Кадифен Мерење) Струја : 2 A Пакет Листа : 1 x Милениче Електрична Ќебе Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0.4‑1.2 во грешка за рачно мерење. 2. Ние ви препорачуваме да се купи уште еден крпа капак кој може да се отстрани за чистење, што е повеќе чиста и хигиенски исправна.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Pet Blanket
Material:
Plush
Product Size:
Diameter
Current:
2A
Package List:
1 x Pet Electric Blanket :
Note:
1. Please allow 0.4‑1.2in error for manual measurement. :
2. We recommend that you buy another cloth cover that can be removed for cleaning, which is more clean and hygienic. :

Купувачи како што сакаат

Мало Куче Греење Кревет, Sb Интерфејс Количка За Домашно Милениче Мачка Греење Шатор, Вграден Постојана Температура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мало Куче Греење Кревет, Sb Интерфејс Количка За Домашно Милениче Мачка Греење Шатор, Вграден Постојана Температура

Греење Шаторот Може Да Се Користи На Целата Година И Може Да Се Загреваат Во Зима.Усвојување На Double Faced К

DEN 1466.40