• Неодамнешно
Mesh Перење Торба за Wahshing Машина - Protecu 6Pcs Перење Кеси за Delicates со Zip Заклучување | долна облека Торби за Перење Облека Блуза Градник Трикотаж долна облека Чорапи (Сива, 2

Mesh Перење Торба за Wahshing Машина - Protecu 6Pcs Перење Кеси за Delicates со Zip Заклучување | долна облека

Buyers rating:
DEN 263.52

Количина на стоки

Висок квалитет на Патент : Трајни и не е лесно да се скрши,нема рѓа.Со патент заштитна покривка на перење delicates мрежа кеси, на патент на мрежа перење торба не ќе се движи во текот на перење process.Zip до торби за перење и заштита на облека додека за перење и сушење.Сет од 6 Мрежа Перење Торби : Различни големини обновливи мрежа перење кеси за жените ги собере сите перење потреби, особено добар за delicates, долна облека, џемпери, knits, градници, долна облека, активни се носат и бебешка облека.Нашите перење перница може да ја спречи вашата облека од се заплетка и перење кеси за delicates заштита на вашата облека да се продолжи работниот век на вашата облека.Издржливи и дише : Трајни и дише полиестер влакна материјал, здрава и чиста.Добро порозни lonen перење кеси за delicates дозволува водата да помине низ слободно, што е погодно за сите аспекти на машината за перење.Прецизност крои, тесни hemming процес и надградена подебел материјал го прави посилни, издржливи и нема чуден мирис.Повеќе се Користи Цели : На перат долна облека торби за перење не може да се користи само во машина за перење,но исто така и во сортирање или организирање на вашата облека и ја прави вашата облека уредно и чисти.Види преку мрежа, го прави лесно за вас да се најде вашите лични предмети и да ги задржи од добивање на изгубени.Ова исто така го прави мрежа торби за перење безбедносни проверки на аеродромот брз и лесен.Ризик-Бесплатен 30-Ден Гаранција : имаме ризик, 30-ден гаранција дека почнува само кога ќе добиете јасна најлон мрежа торби за перење !Ако не го имаат позитивно искуство од било која причина, ние ќе направиме се што е потребно за да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вашето купување.Машина за перење заштедува многу од нашите работа на перење, но кога перење, со голема брзина и моќ на машина за перење може да предизвика вашата облека се вртат заедно, snags и pilling.Нашите 6 pack перење миење кеси обезбедуваат одлична заштита за да се избегнат овие прашања кога се прави перење да се прошири вашата облека живот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Перење Забавува Љубовник Жолта Црна Љубов Срцето Ленти Свитлива Лен Се Справува Со Кој Се Одвојува Загради Добро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перење Забавува Љубовник Жолта Црна Љубов Срцето Ленти Свитлива Лен Се Справува Со Кој Се Одвојува Загради Добро

【Складирање】Димензии : 19.3x11.8x15.9 inchs.Околу 60 L.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' игр

DEN 863.52
Мед-Да-Дали Перење Tote - Сина HMP-03544
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мед-Да-Дали Перење Tote - Сина HMP-03544

Полиестер.Сина боја 'се појавува" и се издвојува во споредба со стандардот перење бин totes.Mesh drawstring врвот

DEN 473.04
Симпатична Малку Мачка Еднорог Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Малку Мачка Еднорог Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

DEN 719.76