• Неодамнешно
Дома Лебди Lint Коса Catcher Мрежа Торбичка Машина За Перење Алишта Филтер Вреќа - HHmei Машина За Перење Универзална Плови Филтер Кеса (Круг) (Зелен)

Дома Лебди Lint Коса Catcher Мрежа Торбичка Машина За Перење Алишта Филтер Вреќа - HHmei Машина За Перење Универзална

Buyers rating:
DEN 67.92

Количина на стоки

Материјал : Dacron.Примена : погоден за машини за перење.Големина на (приближно) : 16 * 9.7cm.Net тежина : 30g.Боја : розова, сина, зелена.Пакет Содржина : 1* lint филтер bag Notice : вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 Пакет Вратата Виси Перење Забавува Торба,Перење Забавува Кеси Расклопна, Над Вратата Перење Кеса,Голема Забавува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Пакет Вратата Виси Перење Забавува Торба,Перење Забавува Кеси Расклопна, Над Вратата Перење Кеса,Голема Забавува

*ДВА НАЧИНИ ДА се ОТКАЖАМ* : што виси перење забавува ќе дојде со 2 здрав нерѓосувачки челик куки со кои то

DEN 383.76
CuiXiang Преносни Ткаенини и Перење Забавува Кеси со Рачка, Свитлива, Водоотпорен, Трајни, Мека На Допир, Мултифункционален,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CuiXiang Преносни Ткаенини и Перење Забавува Кеси со Рачка, Свитлива, Водоотпорен, Трајни, Мека На Допир, Мултифункционален,

★ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : целата торба е направен од висококвалитет, високаквалитет двојноlayer 600 D

DEN 2011.20