• Неодамнешно
Домаќинство Перење Миење Кеси Количка За Долна Облека Градник Чорапи Облека Мрежа Торба

Домаќинство Перење Миење Кеси Количка За Долна Облека Градник Чорапи Облека Мрежа Торба

Buyers rating:
DEN 739.20

Количина на стоки

Тоа е многу мека и удобна, дише материјал.на облека од обвивката со други алишта во машината за перење.облека, намалување на тркалање и нарушување во машина за перење или во машина за сушење.Двојно нето дупка дизајн, тоа во голема мера може да вашата облека ткаенини.Вез знак, лесно да се за класификација.Тоа е многу мека и удобна, дише материјал.на облека од обвивката со други алишта во машината за перење.облека, намалување на тркалање и нарушување во машина за перење или во машина за сушење.Двојно нето дупка дизајн, тоа во голема мера може да вашата облека ткаенини.Вез знак, лесно да се за класификација.Опис : Намалување на оштетување на машината за перење и за облека.Погоден за сите автоматска машина за перење, полу-автоматска машина за перење, dehyded машина, машина за сушење.Карактеристики : Материјал : polyester Color : white Type : тенок нето, дебели net Size : 300x400mm、400x500mm、500x600mm、500x700mm Package се Вклучени : 1 x Перење Миење Bag Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Симпатична Малку Мачка Еднорог Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Малку Мачка Еднорог Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г�

DEN 719.76
CYHO Влага-Доказ Подарок Торба, Додаток за Полнење На Свадба;Облека Продавница;Роденден;Одбележат;Добивање Заедно;Изложба;Комерцијални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Влага-Доказ Подарок Торба, Додаток за Полнење На Свадба;Облека Продавница;Роденден;Одбележат;Добивање Заедно;Изложба;Комерцијални

Еколошки здрава, без мирис.Производот е лесно да се носат поради своите мали димензии.Тоа е удобно да се

DEN 96.00
Перење долна Облека Кеси - 4 Пакет - Мулти-Големина Перење Кеси со Патент за долна Облека, долна облека, Градник,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перење долна Облека Кеси - 4 Пакет - Мулти-Големина Перење Кеси со Патент за долна Облека, долна облека, Градник,

Сет од 4 долна облека торби : 2 бела, 12" x 16"; 1 црно, 16" x 19"; и 1 бела,16" x 19".Силен, издржлив и перат мрежа материј�

DEN 191.76
TUNETudle Мрежа Перење Кеси, средината, Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TUNETudle Мрежа Перење Кеси, средината, Бела

Материјал Тип : Памук.Издржливи и дише полиестер влакна материјал, здрава и чиста.Овие долна облека торб

DEN 613.44