• Неодамнешно
Ретро Божиќ Елени Перење Торба Ранец Тешки Перење Торба со Рамо Ремени Патна Торба за Перење Количка за Дома Чување и Складирање на Багажот

Ретро Божиќ Елени Перење Торба Ранец Тешки Перење Торба со Рамо Ремени Патна Торба за Перење Количка за Дома

Buyers rating:
DEN 1788.00

Количина на стоки

[Високо-квалитетни Материјали]На перење ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина, трајни и солза-отпорни.Засилен крои гарантира дека шевовите ќе не солза лесно и може да носи тежината на вашите дневни потреби. [Голем Капацитет]големината на 14.5 x 29.3 инчи е доволно голем да се одржи од 3 до 4 парчиња на облека, што е многу поголеми од нормалните ранец, мала тежина, но издржливи. [Удобен Дизајн]На drawstring дизајн на џеб ви овозможува брзо да зачувате работите, и лесно да ги извади и да ги однесе надвор; прилагодливи рамо ремени, погоден за сите видови на луѓе, погодно да одат надвор да се направи перење. [Мултифункционален Употреба]Овој перење ранец е практично мулти-функционални ранец, тоа не само што може да се користи за складирање на облека, но, исто така, може да се користи како патнички багаж или кампување ранец.На ранец може да се рачни, обесени или назад, па можете да го користите погодно според различни ситуации. [Количка за сместување]Оваа количка ранец може да се закачи на вратата, бања, дневна соба, спална соба, погодно за чување валкана облека, крпи, детски играчки и други дребулии, заштедува простор.Оваа перење торба ќе биде вашиот најдобар партнер.Светла отпечатоци може да се збогати вашата соба.Тоа е исто така одличен избор за кампување, туризам, интернатски живот, станови, апартмани, и перење соби.ЗАБЕЛЕШКА - Оваа торба се 16.7 инчен,ве молиме проверете дали се погодни за вашите деца пред да ги купат.Ве молиме не го присилува од чантата кога чистење.Зошто да се избере нашиот Голем капацитет ранец? - Големината на перење торба е 14.5"×29.3", што е доволно да се одржи на 2~3 парчиња на облека.И да се обезбеди доволно простор за складирање на валкана облека се користи од страна на универзитетот ученички дом или семејство. - На перење торба е направен од Goji најлон, која е мека, мазна, дише и удобно.Засилен крои гарантира дека шевовите ќе не солза лесно. - На перење ранец користи прилагодливи рамо ремени, и можете да го промените според вашите потреби, што го прави погоден за сите видови на луѓе. - На перење ранец може да биде укината.Кога не е во употреба, торба лесно може да се здипли и поставени насекаде.Пакување тоа во еден куфер е многу погоден за патување. - На перење ранец е отпечатена со исклучителна отпечатоци.Секогаш постои една на различни графики, кои ќе бидат вашите омилени.Тоа ќе биде добро место за да ги красат вашата соба и заеднички прилики.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Премиерот Housewares Перење Торба - Природни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Премиерот Housewares Перење Торба - Природни

Производителот гаранција може да не се применува.Практично решение за уредно чување далеку вашите алиш

DEN 966.00
ТРОИЦА 3-Торба за Перење Количка, Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ТРОИЦА 3-Торба за Перење Количка, Бела

100% Предshrunk Машина Перат Памук Перење Кеси.Увезени.Дрвената рамка со Никел прав обложени торба рачки и Ш

DEN 393.60
Срцето Панделки Перење Торба Ранец Валкана Облека Организатор Со Рака и се Справува со Перат за Колеџ Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Срцето Панделки Перење Торба Ранец Валкана Облека Организатор Со Рака и се Справува со Перат за Колеџ Патување

Огромен складирање торба може да се користи за постелнина, облека, крпи, спиење, перници, ќебиња, јоргани

DEN 479.76
Црна Мапата На Светот Круг Туника Валкани Џеб Водоотпорен Големи Оксфорд Ткаенина Количка За Перење Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Црна Мапата На Светот Круг Туника Валкани Џеб Водоотпорен Големи Оксфорд Ткаенина Количка За Перење Складирање

Дизајн : Функционална Убава Домашна Décor.Расклопна, Перење Бин Да Може Брзо Да Се Здипли Станот За Склади

DEN 815.76
Добредојдовте Робот Зона Круг Перење Кеси Водоотпорен Забавува За Складирање Кошница Со Рачки И Drawstring Затворање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Добредојдовте Робот Зона Круг Перење Кеси Водоотпорен Забавува За Складирање Кошница Со Рачки И Drawstring Затворање

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 13.8x17.3 инчи / 35 x 44 cm.Гол

DEN 743.76
Симпатична Црвена Панда Круг Перење Кеси Водоотпорен Забавува За Складирање Кошница Со Рачки И Drawstring Затворање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Црвена Панда Круг Перење Кеси Водоотпорен Забавува За Складирање Кошница Со Рачки И Drawstring Затворање

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 13.8x17.3 инчи / 35 x 44 cm.Гол

DEN 743.76
cdZTEopp Мрежа Перење Кеси, средината, Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

cdZTEopp Мрежа Перење Кеси, средината, Бела

Перење Кеси.Издржливи и дише полиестер влакна материјал, здрава и чиста.Овие долна облека торби за пере

DEN 513.36
Светла Зелка Круг Туника Валкани Џеб Водоотпорен Големи Оксфорд Ткаенина Количка За Перење Складирање Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Светла Зелка Круг Туника Валкани Џеб Водоотпорен Големи Оксфорд Ткаенина Количка За Перење Складирање Кошница

Дизајн : Функционална Убава Домашна Décor.Расклопна, Перење Бин Да Може Брзо Да Се Здипли Станот За Склади

DEN 815.76
Природата Виолетови Цвеќиња Ливада Планина Сценско Круг Туника Валкани Џеб Водоотпорен Големи Оксфорд Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Природата Виолетови Цвеќиња Ливада Планина Сценско Круг Туника Валкани Џеб Водоотпорен Големи Оксфорд Ткаенина

Дизајн : Функционална Убава Домашна Décor.Расклопна, Перење Бин Да Може Брзо Да Се Здипли Станот За Склади

DEN 815.76