• Неодамнешно
Меѓу u&s Топли Личности Играчки за топла Игра Простор Бројки Модел Играчки Торта Topper Декорација Додатоци Десктоп Компјутер Кукли Подароци Бројки Колекција Играчки,

Меѓу u&s Топли Личности Играчки за топла Игра Простор Бројки Модел Играчки Торта Topper Декорација Додатоци

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

【Креативни и Интересни 3 D Модел】Ова е 3 D Бројка што може да се покаже астронаутите кога осветлена.На Слика со ласерски-врежани оптички акрилик плоча може да ви даде неверојатни 3 D астронаут визуелни ефекти. 【Лесна Контрола】Далечински управувач прилагодува 16 боја промени / smart допир може да ја промените 7 светлина бои, ве молиме притиснете на допир копче еднаш за да го смените бојата, кога притискање на 8 пати, таа ќе се автоматски постепено се менува за овие 7 бои. 4 Треперење режими(Флеш, Strobe, Бледнеат и Мазна) и се прилагодува осветленоста. 【Предности】Високо-квалитетни материјали и чипс, безбедно да го допрам, мека и униформа светлина, без отсјај, без треперење, затемнување е безопасен за детски очи, мека осветлување може да се направи деца заспие побрзо. 【Совршен Подарок】Цврстата структура, играчка-одделение ABS база и висок квалитет нема да се прегрее.Многу погодна за подароци, добри подароци за момчиња и девојчиња!Обезбеди декоративни светилки за вашиот дом, спална соба, детска соба, дневна соба и било која страна.Тоа е исто така се користи за одмор подароци, како роденденски подароци и Божиќни подароци. 【Безбедно и Енергија-ефикасна】секој Неонски светлина е добро тестирани и квалитетот увери со многу ниска потрошувачка на 5 V.Неонски светлина светлината е стабилна, без ризик од кршење на стакло.Тоа е безбедно да се користи во детската соба. 【Креативни и Интересни 3 D Модел】Ова е 3 D Бројка што може да се покаже астронаутите кога осветлена.На Слика со ласерски-врежани оптички акрилик плоча може да ви даде неверојатни 3 D астронаут визуелни ефекти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

amscan Нога Puller Торта Topper, 2 Ст., 4 Инчен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

amscan Нога Puller Торта Topper, 2 Ст., 4 Инчен

2 торта toppers, секој мерење 4".нога puller торта topper.Совршен за ангажман партија, свадба приеми и свадба годишн

DEN 1030.08