• Неодамнешно
74LVX4245MTC - TRANSCEIVER, 8BIT, ТРИ-ДРЖАВА, TSSOP-24 (Пакување од 50) (74LVX4245MTC)

74LVX4245MTC - TRANSCEIVER, 8BIT, ТРИ-ДРЖАВА, TSSOP-24 (Пакување од 50) (74LVX4245MTC)

Buyers rating:
DEN 3024.00

Количина на стоки

Логика на Семејството / База Број : 74 LVX424. Логиката Вид Уред : Transceiver, Преведување.Логиката Случај Стил : TSSOP.Нема.на Пиновите : 24 Pins.Напон Мин : 4.5 V. 74 LVX4245 MTC - TRANSCEIVER, 8 BIT, ТРИ-ДРЖАВА, TSSOP-24 (Пакување од 50)Спецификација : Влага Чувствителност Ниво : MSL 1 - Unlimited Ro HS во Согласност : Yes Ro HS во Согласност Информација за производот : Логика Семејството / База Број : 74 LVX424 Logic Вид Уред : Transceiver, Translating Logic Случај Стил : TSSOPNo.на Пиновите : 24 Pins Supply Напон Мин : 4.5 VSupply Напон Max : 5.5 VLogic IC Семејство : 74 LVXLogic IC База Број : 74245 Operating Температура Мин : -40°COperating Температура Max : 85°CMSL : MSL 1 - Неограничено.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат