• Неодамнешно
M74LCX16244DTR2G - БАФЕР, 16-БИТНА, НЕ INVERTING O/P, TSSOP (Пакување од 50) (M74LCX16244DTR2G)

M74LCX16244DTR2G - БАФЕР, 16-БИТНА, НЕ INVERTING O/P, TSSOP (Пакување од 50) (M74LCX16244DTR2G)

Buyers rating:
DEN 2916.00

Количина на стоки

Логика на Семејството / База Број : 74 LCX16244. Логиката Вид Уред : Бафер.Логиката Случај Стил : TSSOP.Нема.на Пиновите : 48 Pins.Напон Мин : 2 V.M74 LCX16244 DTR2 G - БАФЕР, 16-БИТНА, НЕ INVERTING O/P, TSSOP (Пакување од 50)Спецификација : Влага Чувствителност Ниво : MSL 1 - Unlimited Ro HS во Согласност : Yes Ro HS во Согласност Информација за производот : Логика Семејството / База Број : 74 LCX16244 Logic Вид Уред : Buffer Logic Случај Стил : TSSOPNo.на Пиновите : 48 Pins Supply Напон Мин : 2 VSupply Напон Max : 3.6 VLogic IC Семејство : 74 LCXLogic IC База Број : 7416244 Operating Температура Мин : -40°COperating Температура Max : 85°CMSL : MSL 1 - Неограничено.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат