• Неодамнешно
SI53307-Б-GM - БАФЕР/НИВО ПРЕВЕДУВАЧ, QFN-16 (Пакување од 20) (SI53307-Б-ГМ)

SI53307-Б-GM - БАФЕР/НИВО ПРЕВЕДУВАЧ, QFN-16 (Пакување од 20) (SI53307-Б-ГМ)

Buyers rating:
DEN 2894.40

Количина на стоки

Логиката Вид Уред : Бафер, Преведувач.Логиката Случај Стил : QFN.Нема.на Пиновите : 16 Pins.Напон Мин : 2.97 V. Напон Max : 3.63 V. SI53307-Б-GM - БАФЕР/НИВО ПРЕВЕДУВАЧ, QFN-16 (Пакување од 20)Спецификација : Влага Чувствителност Ниво : MSL 2 - 1 year Ro HS во Согласност : Yes Ro HS во Согласност Информација за производот : Логика Вид Уред : Бафер, Translator Logic Случај Стил : QFNNo.на Пиновите : 16 Pins Supply Напон Мин : 2.97 VSupply Напон Max : 3.63 VOperating Температура Мин : -40°COperating Температура Max : 85°CMSL : MSL 2 - 1 година.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат