• Неодамнешно
Elco Осветлување EL4422W 4 Одбивни Трим со Матирано Леќа Трим - EL4422

Elco Осветлување EL4422W 4 Одбивни Трим со Матирано Леќа Трим - EL4422

Buyers rating:
DEN 458.88

Количина на стоки

Оваа сеопфатна колекција ви помага да успее со било кој дизајн бараат општи, задача или акцент осветлување.Земја на Потекло : Кина.Пакет Димензии : 13.3 H x 7.0 L x 13.2 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.18 килограми.Оваа сеопфатна колекција ви помага да успее со било кој дизајн бараат општи, задача или акцент осветлување.Популарен избор за осветлување станбен и деловен простор, бидејќи на своите пријатна светлина излез и лесно одржување.Произведено во Кина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Cowles T5605 18ft Хром Работ Трим
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cowles T5605 18ft Хром Работ Трим

Лесно Да Го Инсталирате Во Само Неколку Минути.Придава со топла топи лепак кој е во центарот на UКанал.Фл

DEN 335.76