• Неодамнешно
ОРЕОЛ 6106SC 6 Specular Јасно, Само Flanged, Директно од Страна на Рефлектор Вдлабнати Трим

ОРЕОЛ 6106SC 6 Specular Јасно, Само Flanged, Директно од Страна на Рефлектор Вдлабнати Трим

Buyers rating:
DEN 402.96

Количина на стоки

Работи со светилки кои се енергетски ефикасни.Директно страни на метал одбивни за голем дијаметар светилки/self-flanged specular рефлектор конус, бела уреденост.Прилагодлив во употреба со различни светилка видови.Серпентина пролет задржување задржете го скратува во место/малку преголеми прстен се проширува.BR40, PAR38, BR30 и светилки PAR30/компатибилен со E26 завртка база светилки во халоген, блескаво, LED и CFL.Директно рефлектор трим со авто-страната во 6 инчен трим семејството за употреба во вдлабнати надолу осветлување.Авто-flanged трим прстен големина за да се скрие недостатоците предизвикани од изградбата tolerances.Соодветен за употреба во Ореол и други живеалишта.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат