• Неодамнешно
Море Gull Осветлување 1151AT-14 Тела Трим, 7, Бела и Одморите

Море Gull Осветлување 1151AT-14 Тела Трим, 7, Бела и Одморите

Buyers rating:
DEN 1862.40

Количина на стоки

Број на модел : 1151 At-14. Објектот Пакет Должина : 8.899999990922".Објектот Пакет Ширина : 8.599999991228".Објектот Пакет Висина : 8.299999991534".Опис на производот ниту една друга компанија Не може да одговара море gull Осветлување рекорд за производство на декоративен и функционален осветлување и тавански Вентилатор производи кои имаат влијание на пазарот.Нивните брендови се бара со името, познати по својот квалитет и доверба од страна на професионални electricians, градежниот, архитекти, specifiers и потрошувачите да се биде најдобар.Своите корпоративни цели се едноставни : тие имаат за цел да биде брендови на избор за крајниот корисник на нашите производи; добавувачот на избор за нивната дистрибутер и нови клиенти; и работодавачот на избор за нивните вработени.Од Производителот Море Gull осветлување е Бела Трим со Бела Одбивни е дизајниран да се вклопуваат 6-Инчен вдлабнати осветлување Тела за домување.На трим е Длабоко во Конус Бела одбивни е проектиран да не ја рефлектираат светлината и намалување на светлината, па сијалица осветлува во својата намера интензитет.Трим може да собере еден par 38 крушка, 90-Вати max.Ги исполнува Калифорнија Наслов 24 барања.Море Gull осветлување производство на некои од светските најдобри осветлување производи - Тоа е Вашиот Дом, Тоа е Вашиот Стил.Нека Море Gull осветлување помогне во дефинирањето на вашиот простор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Средно Острина Долг животен Век Рутер Малку, Не е Лесно да се Оштети Имајќи Флеш Намали Малку, Ефикасна за Средување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Средно Острина Долг животен Век Рутер Малку, Не е Лесно да се Оштети Имајќи Флеш Намали Малку, Ефикасна за Средување

Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, ова машини за мелење машина е подобрена за повеќе

DEN 201.36
Cowles T5605 18ft Хром Работ Трим
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cowles T5605 18ft Хром Работ Трим

Лесно Да Го Инсталирате Во Само Неколку Минути.Придава со топла топи лепак кој е во центарот на UКанал.Фл

DEN 335.76