• Неодамнешно
Verizon FIOS 4 Начин MoCA Splitter PDI-4WWB-2.0 (Не се Погодни за DirecTv / Сад Мрежа или Други Кабелски Оператори)

Verizon FIOS 4 Начин MoCA Splitter PDI-4WWB-2.0 (Не се Погодни за DirecTv / Сад Мрежа или Други Кабелски Оператори)

Buyers rating:
DEN 342.96

Количина на стоки

✓ VERIZON FIOS КОМПАТИБИЛЕН 4-НАЧИН COAX SPLITTER : лесен и практичен начин да ја испратите вашата Fi OS на повеќе уреди. ✓ ОРИГИНАЛНИ VERIZON ФАБРИЧКИ ЗАПЕЧАТЕНИ : Verizon фабричките брендирани и запечатен. ✓ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ИНСТАЛИРАЊЕ на : Coax Splitter им овозможува на едно парче на coax да се приклучат со четири парчиња на coax.Идеален за поврзување на повеќе Телевизори, Fi OS Сет-Топ Кутии, и со Голема Брзина на Интернет.Вклучува завртки сет за брзо и лесно монтирање. ✓ Mo CA 2.0 : Coax Splitter ги исполнува спецификациите за поддршка на Mo CA 2.0. ✓ СПЕЦИФИКАЦИИ : 5 MHz - 1675 MHz 6k V 7.5 d B PDI-4 WWB-2.0.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

IOGEAR 4K Ултра HD 4-Port Splitter со HDMI, GHSP8424 , ЦРНА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

IOGEAR 4K Ултра HD 4-Port Splitter со HDMI, GHSP8424 , ЦРНА

Дели една 2.0 HDMI Влез за четири 2.0 HDMI Излези.Ултра Висока Дефиниција (UHD) резолуција до 4 K (4096x2160).Поддржува р

DEN 2001.84
IOGEAR 4K 2-Портен HDMI Splitter, GHSP8422,ЦРНА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

IOGEAR 4K 2-Портен HDMI Splitter, GHSP8422,ЦРНА

Дели една 2.0 HDMI Влез за два 2.0 HDMI Излези.Ултра Висока Дефиниција (UHD) резолуција до 4 K (4096x2160).Поддржува рамк

DEN 359.76
ЧИП МОЌ SPLITTER 0805 ГОЛЕМИНА, 0 (Пакет на 1000)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЧИП МОЌ SPLITTER 0805 ГОЛЕМИНА, 0 (Пакет на 1000)

Серија : ГЛАСАЧКО место.Пакување : Лента & Ролна (TR).Дел Статус : Активен, Вметнување на Косата : 6d B.Фреквен�

DEN 1514.40
Switchcraft Inc. 8 КАНАЛ SPLITTER RMAS8
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Switchcraft Inc. 8 КАНАЛ SPLITTER RMAS8

Категорија : Аудио Products Accessories.Mfr : Switchcraft Inc.Серија : RMAS8 Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Спецификациј

DEN 518.40