• Неодамнешно
BENLIUDH 2 Парчиња Затворени Тело на Вилицата Turnbuckle Местење Шише Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик 6mm

BENLIUDH 2 Парчиња Затворени Тело на Вилицата Turnbuckle Местење Шише Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик 6mm

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Материјал : Направен на 304 нерѓосувачки челик, затворен цвет кошница е добро направен, а на површината е полиран, мазна и сјајна。.Ќе добиете : 2 x Closed Тело на Вилицата Местење Шише Завртка。.Вилицата Отворање : 10мм/0.4"; Навој Дијаметар : M6;Вкупна должина : 165mm/6.5 инчи。.Апликација : со Користење на води завртка за да се прошири и договорот, стегање на челичното јаже може да се прилагоди,Заклучување челични кабли и синџири, заклучување орев,Погодна за отворен апликации。.Лесен за употреба:Секој крај има отворен вилица со pin и безбедност жица за лесно, безбедни конекции。.Функција : 1. Направени на 304 нерѓосувачки челик, за максимална отпорност на корозија и издржливост。2. На turnbuckle е уред се користи за да се прилагоди на напон или должината на јажиња и кабли。3. Оваа 304 од не ' рѓосувачки челик цвет клипот има вилица и вилицата на двата краја и затворен тело, која е идеална за инсталација алатка。Карактеристики : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Surface третман:Полиран Боја : Silver Jaw Отворање : 10мм/0.4"Навој Дијаметар : M6 Total должина : 165mm/6.5 инчи。Грижете се-за бесплатно купување во: Ние и ветуваме да се обезбеди 100% по-продажбата на услугата за сите клиенти.Ако мислите дека производот сте го добиле не е погодна за вас или не се задоволни, ве молиме ги споделите со нас.Нашиот тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Ако имате било какви проблеми, ние се многу подготвени да ги реши проблемите за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат