• Неодамнешно
Mesh Туш Caddy, Висок Капацитет Најлон Плажа Торба, Одржлив и Брзо-Сува Toiletry Торба, Преносни и Светлина Брз Сува Бања Организатор Dorm од Суштинско значење (Црна Лента) - Parri

Mesh Туш Caddy, Висок Капацитет Најлон Плажа Торба, Одржлив и Брзо-Сува Toiletry Торба, Преносни и Светлина

Buyers rating:
DEN 719.52

Количина на стоки

Проширување со Мрежа Caddy Торба - Со 8 надворешни џебови и голем средната преграда, оваа бања caddy може да се одржи вашата essentials на едно место.Лесно да се обеси на тушеви, бања куки, или вратите за лесен пристап.Таа дури има keychain прилог за вашиот копчињата.Носи Потешки Носивост - Оптоварување на сите ваши големи козметички производи, крпи, и додатоци во нашата бања tote!Тоа нема да солза лесно, како што е направен од висок квалитет на најлон и изграден со засилен рачки за грижете се-бесплатен простор за складирање.Нашите caddy нема пластични мирис, како и.Брз-Сува и Преносни - Нема повеќе капе влажни caddies по снег!Оваа caddy е направен од оксфорд материјал и има грациозен мрежа органот што ја суши ефикасно, канализација вода, и ги одвраќа mildew.Нејзиното меко тело овозможува тоа да биде укината кога спакувани во текот патува.Удобен Види-Преку Џебови - Слепо rummaging преку вашиот toiletries е сега нешто од минатото.Нашите туш caddy кошница ви овозможува да ги видите сите ваши додатоци и производи лесно преку својата мрежа на телото.Лесно-го Носат Туш Tote Торба - Направени за патниците и колеџ студентите, оваа вешта бања торба ви помага да го зграби сите ваши toiletries во еден да одам.Се елиминира потребата да се исклучи вашите лични предмети од торба - само висат тоа и туш.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет

Вклучува 1 x Туш Завеса Сет + 1 x 3Pack Туш Caddy.Подолу е Информации за Туш Caddy.Задржите Секој Conner Уредни, 2+1 Паке�

DEN 1151.76
Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање

Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа

DEN 1560.00
Koziol SURF XL Организатор, Памук, во Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Koziol SURF XL Организатор, Памук, во Бела

100% Памук.Прибор за шампон, туш гел, сунѓерот, итн.Виси на славина или ѕид кука.Дополнителен прибор може д�

DEN 983.76
CUEA Складирање Организатор Кутија, Ѕид Монтирани Складирање Кутија Лепило за Складирање Рек Силна Товарот Без
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CUEA Складирање Организатор Кутија, Ѕид Монтирани Складирање Кутија Лепило за Складирање Рек Силна Товарот Без

Мали и елегантен облик, заштеда на домашниот простор, мали димензии, мала тежина, но практични мал објек�

DEN 182.16