• Неодамнешно
Туш Caddy, Songsier Лепило Туш Полица без Дупчење, Rustproof Нерѓосувачки Челик Туш Организаторот за Внатрешноста Туш & Кујна Складирање, 2 Пакет Туш Caddy Полица и 2 Пакет Сапун Ј?

Туш Caddy, Songsier Лепило Туш Полица без Дупчење, Rustproof Нерѓосувачки Челик Туш Организаторот за Внатрешноста

Buyers rating:
DEN 647.76

Количина на стоки

【304 Трајни Нерѓосувачки Челик】Нашите туш полиците се направени од 100% од не ' рѓосувачки челик, рѓа - доказ, влага - доказ, корозија - отпорни, не деформација.На spacer дизајн на дното, може да помогне да се исцеди и исуши побрзо, избегнување на штетни материи во влажни средини.Мазна, брус - слободна површина и заоблени агли се обезбеди тоа не му наштети на вашата страна. 【Лесна Инсталација】надградена верзија на транспарентен и не-означување лепило ви обезбедува со посилен стабилност.Товарот капацитет да достигне до 40lb.Ние обезбедуваме два инсталација методи, што се применува на Сите Ѕидови : 1. Користете транспарентен и не-означување лепило за монтажа, погоден за плочки или стакло ѕид. 2. Користите ноктите за инсталација, ние снабдување доволно делови за инсталација, погоден за нерамна или обоени ѕидови. 【Голем Капацитет Туш Организатор Поставите】може да висат на овие ѕид туш caddy во купатило да се продавница туш гел, сапун, шишиња шампон, бричење крем, виткање железо, сунѓери, бања топки итн.Туш caddy со 4 куки, сапун сад со две куки. 12 Куки и Монтажни Дизајн, може да висат жилет или пешкир на куки.Туш решетката може да се користи откако ќе се земе од лепило куки, Или обеси во кујната за складирање на спајс шишиња, прибор за јадење итн. 【Мултифункционален Апликација 】Оваа виси туш полица може да ви помогне продавница секојдневно производи , Тоа е многу погоден за бања, wc, кујна, прав соба, итн.Направи вашиот дом повеќе чисти.Голема бања туш организатор капацитет за складирање ви дозволува да ги зачувувате повеќе предмети, и високи огради се ефикасен во одржување на поголем шишиња од паѓање. 【Она што Ќе Добиете за】2 x Туш Caddy со Куки, 2 x Сапун Сад за Носител со куки, 4 x Лепило, 1 x завртка за полнење и 1 x Прирачник.Ако имате било какви проблеми на нашата Туш Организатор Сет, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние професионални услуги на клиентите тим ќе ви помогне да го решите вашиот проблем во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Креативни Бања Лесна Налепници Без Перфорација Туш Заградата Туш Главата Носителот Рек Силен Ѕид Монтирани 1pcs
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативни Бања Лесна Налепници Без Перфорација Туш Заградата Туш Главата Носителот Рек Силен Ѕид Монтирани 1pcs

Користење на ABS пластика, материјал, силни и издржливи, едноставни и стилски, издржливи.Неозначување viscos

DEN 2328.00
Туш Гел Шише Рек Закачалка, Не Стиска Ѕид Виси Шампон Шише Полица Кука Носителот Прилагодливи Калибар Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Туш Гел Шише Рек Закачалка, Не Стиска Ѕид Виси Шампон Шише Полица Кука Носителот Прилагодливи Калибар Складирање

Удар слободни : Не означување налепници, силна лепливоста, без лепак, прилагодлив дизајн, погоден за гол�

DEN 182.16
CUEA Складирање Организатор Кутија, Ѕид Монтирани Складирање Кутија Лепило за Складирање Рек Силна Товарот Без
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CUEA Складирање Организатор Кутија, Ѕид Монтирани Складирање Кутија Лепило за Складирање Рек Силна Товарот Без

Мали и елегантен облик, заштеда на домашниот простор, мали димензии, мала тежина, но практични мал објек�

DEN 182.16
Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање

Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа

DEN 1560.00