• Неодамнешно
Туш Caddy Кошница Организатор, Bigratel Туш Полица на Ѕидот Монтирани Rustproof Кошница со Куки, Без Дупчење на 304 Нерѓосувачки Туш Управување со Куки, Лепило Туш простор за Ба?

Туш Caddy Кошница Организатор, Bigratel Туш Полица на Ѕидот Монтирани Rustproof Кошница со Куки, Без Дупчење

Buyers rating:
DEN 815.76

Количина на стоки

【Мултифункционален Туш Организатор】- Надградена туш caddy дизајн со крпа бар и 10 куки.Можете да висат жилет, четка, солена бања топката од страна на куки.Крпа бар во пред целосно да се расплетува, крпа за да ја исуши.Отворете дното дизајн може да се исуши и да се спречи скалирање ефикасно. 【2 Пакет - Голем Капацитет за Складирање】- туш полица обезбедува доволно простор за складирање секојдневно производи и направете ја вашата простор уредни.Одлично за чување шампон, сапун, бричење крем во бањата, или висат во kicthen за чување на приборот за јадење, condiment шишиња.Наклонети дизајн е полесно да се справи и нема да му наштети на вашите раце со нејзината мазна дизајн. 【Rustproof & Трајни & Силна Имајќи】- Направени на 304 нерѓосувачки челик насликани заврши.Rustproof, не-исчезнува, отпорно на гребење и водоотпорен.Бања полица може да ги поддржи 20 Ib тежина, не грижете се за тешки предмети паѓачкото. 【Идеална Големина и Лесен за Користење】 - Туш организатор на две големини треба да се одржи најмалку четири до пет големи шишиња и шест до седум помали предмети, погодни за DIYers.Наклонети дизајн е полесно да се справи и нема да му наштети на вашите раце со нејзината мазна дизајн. 【Лесно да се Инсталира & Отстрани】- Лесно да се отстрани за да може да биде reinstalled.Со лесно да се инсталира функција, тоа не бара алатки, без дупчење и без завртка-возење да се инсталира (оставајќи никаква штета на површини).Совршен за не-porous површини како што се мазни плочи стакло, мермер итн.Нашите полици се дизајнирани да се ергономски.Ви обезбеди со чист и уреден дом.Оние туш организатор имаат патентиран дизајн, рабовите се заокружува и passivated.Ве молиме да обрнете внимание дека лепило може да се користи само еднаш.Ако сакате да се отстрани лепило, ве молиме да користите фен за да се загрее, а потоа да ја надолу. 2 x Туш Caddies. 4 x Адхезивна лента.Нашите полици се дизајнирани да бидат ergonomic Provide вас, со чист и уреден home Those туш организатор имаат патентиран дизајн, рабовите се заокружува и passivated.Ве молиме да обрнете внимание дека лепило може да се користи само еднаш.Ако сакате да се отстрани лепило, ве молиме да користите фен за да се загрее, а потоа да ја надолу. 2 x Туш Caddies4 x Адхезивна лента.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ABS Замена Здрав Бања Туш Железнички Главата Лизгачот Носителот Прилагодливи Заградата Направени Во Здрав 25/19/22mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ABS Замена Здрав Бања Туш Железнички Главата Лизгачот Носителот Прилагодливи Заградата Направени Во Здрав 25/19/22mm

Туш главата, носителот може да биде крената нагоре и надолу од страна на лизгање, лесно да се прилагоди и

DEN 530.40
Креативни Бања Лесна Налепници Без Перфорација Туш Заградата Туш Главата Носителот Рек Силен Ѕид Монтирани 1pcs
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативни Бања Лесна Налепници Без Перфорација Туш Заградата Туш Главата Носителот Рек Силен Ѕид Монтирани 1pcs

Користење на ABS пластика, материјал, силни и издржливи, едноставни и стилски, издржливи.Неозначување viscos

DEN 2328.00