• Неодамнешно
ALINK Пластични Туш Caddy Кошница, со Рачка, Преносни Чување на Организаторот за Колеџ ученичкиот дом, Купатило, Кујна - Abricot

ALINK Пластични Туш Caddy Кошница, со Рачка, Преносни Чување на Организаторот за Колеџ ученичкиот дом, Купатило,

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Мулти-цел - Одлично за плакарот, бања, спална соба, кујна провизии, салата, камп, колеџ ученичкиот дом, перална, и канцеларија.Голем Капацитет - доволно Широка за да ги има сите елементи што треба, совршен за големи шишиња, играчки, бања производи за чистење и потрошен материјал.Премиум Материјал - Направени од храна одделение висока густина нови pp пластика, BPA FREE, посилни и поцврсти од други пречки.Практичен Дизајн - Две рачки направете го тоа лесно за носење, шупливи дизајн и дренажа дупки на дното овозможи брзо се суши.Подарок Избор - Домот outlooking, практични функции го прават тоа perfet подарок избор за вашето семејство и вашите пријатели.Големина : само 11,6"x 3.54"x 7.08" инчи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Koziol SURF XL Организатор, Памук, во Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Koziol SURF XL Организатор, Памук, во Бела

100% Памук.Прибор за шампон, туш гел, сунѓерот, итн.Виси на славина или ѕид кука.Дополнителен прибор може д

DEN 983.76
ABS Замена Здрав Бања Туш Железнички Главата Лизгачот Носителот Прилагодливи Заградата Направени Во Здрав 25/19/22mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ABS Замена Здрав Бања Туш Железнички Главата Лизгачот Носителот Прилагодливи Заградата Направени Во Здрав 25/19/22mm

Туш главата, носителот може да биде крената нагоре и надолу од страна на лизгање, лесно да се прилагоди и

DEN 530.40
Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет

Вклучува 1 x Туш Завеса Сет + 1 x 3Pack Туш Caddy.Подолу е Информации за Туш Caddy.Задржите Секој Conner Уредни, 2+1 Паке

DEN 1151.76