• Неодамнешно
Ndeno Мрежа Туш Caddy Кошница Преносни за Колеџ Dorm Соба Essentials, Бања Caddy Туш Торба Организатор Tote 8 Складирање Џебови за Кампување, Патување (1pc, Сива)

Ndeno Мрежа Туш Caddy Кошница Преносни за Колеџ Dorm Соба Essentials, Бања Caddy Туш Торба Организатор Tote

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

【Дебели квалитет Бања Торба】KPX туш торба направен од висок квалитет на тешки и разноврсна мрежа.Туш кошница caddy е лесен и суши брзо.Туш caddies со засилен крои гаранција својата издржливост.Бања туш торба е исто така опремен со рачка која може да се користи за да се откажам бања caddy на штипки или куки. 【8+1 Надворешните Прегради】KPX туш tote торба дизајниран со 8 мали прегради и екстра голем една во центар.Туш cady со голем капацитет доволно за вас да ги задржи сите вашата потреба, вклучувајќи шампон, клима уред, сапун, жилети, четка за заби, чешел и ги задржува организиран и shipshape. 【Разноврсна Употреба】Тоа е едноставен начин да се заедно сите вашата бања додатоци.Колеџ кампување essentials совршен за колеџ домови, комунални купатила, тушеви, спортски сали, училишта, плажа, кампување, базени, патување и бизнис патување, и др. 【Преносни & Лесни】Оваа мрежа туш торба е лесен (Само 2,4 Унци), трајни, стилски и преносен, компактен за да биде во вашиот багаж, ранец и спортска торба.Само висат туш caddy tote чантата низ врата, showerhead или на кука. 【Шик Летен Камп Подароци】Нашите туш caddy кеси се не само pratical но исто така и модерен.Туш caddy за камп вклучувајќи мулти низок профил, дизајн, модели, црна, црна леопард, сива, сива ленти.Mesh tote торба е одличен подарок за на колеџ, ученичкиот дом, пливачи, салата членови, campers, патници, морнарите и круизери.Спецификација : Demension : прибл 9.8 инчен h x 7.9 инчен w x 7.9 инчен длабоко Материјал : Патување туш caddy направени од силна полиестер мрежа материјал, туш caddy торба е лесен и брзо сушење. 100% машина перат и rustproof.Цврсти и трајни добра за неколку години на секојдневна употреба.Капацитет : Нашата туш tote торба caddy се обезбеди со 8 пространа надворешните џебови и 1 главниот средината оддел обезбедува простор за четки, washcloths, loofahs и други туш додатоци, чуваат се што ви треба easliy достапни.Функции : Стилски & Компактен мрежа туш caddy tote е совршен за колеџ домови, бањи, спортски сали, тушеви, базени, и патување итн.

Карактеристики на стоката

Demension:
approx 9.8inch h x 7.9inch w x 7.9inch deep Material

Купувачи како што сакаат

Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање

Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа

DEN 1560.00