• Неодамнешно
UUJOLY Преносни Туш Caddy Кошници со Рачки Полица за Складирање Кошница Организатор Кантите за Бања, Кујна, Колеџ Dorm Соба, 3 Pack

UUJOLY Преносни Туш Caddy Кошници со Рачки Полица за Складирање Кошница Организатор Кантите за Бања, Кујна,

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

【Премиум Материјалот】 : Ова Туш кошница направени на чување трајни пластични материјали, BPA-Free, Па тоа е најдобар избор за купатило, кујна, детска играчка подарок за складирање. 【Во совршен дизајн и големина】 : 9.5 x 6.5 х 5, на отворен дизајн ви овозможува да се видат предмети во кошница повеќе интуитивно.Постојат дренажа дупки на дното, може да се чуваат на суво и вентилирани. 【Карактеристики】 : Овие складирање кошници со моќен рачка, лесен за транспорт, ќе не е лесно да се скрши, со убаво флексибилност нека кошница не е лесно да се деформирани или попуштат со влечење или цедење. 【Мулти-цел】 : организатор кошеви ви помогне да се ослободите од нередот, направете ја вашата бања кујна повеќе чисти, убави, може да се сместат туш гел, шампон, сапун, крпи, четки за заби, јадења, играчки, итн. 【Апликација】 : Преносни туш кошница совршен за Бања, Кујна, Колеџ, ученичкиот дом, базен, Туш кабина, Кампување, итн. Дренажа дупки Дизајн : Многу дренажа дупки во дното за да се спречи било задржување на водата може да се чуваат на суво и вентилирани. Подвижен, Издржлив се Справува со : Овие складирање кошници со моќен рачка, лесен за транспорт, ќе не е лесно да се скрши, со убаво флексибилност нека кошница не е лесно да се деформирани или попуштат со влечење или цедење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет

Вклучува 1 x Туш Завеса Сет + 1 x 3Pack Туш Caddy.Подолу е Информации за Туш Caddy.Задржите Секој Conner Уредни, 2+1 Паке

DEN 1151.76
Креативни Бања Лесна Налепници Без Перфорација Туш Заградата Туш Главата Носителот Рек Силен Ѕид Монтирани 1pcs
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативни Бања Лесна Налепници Без Перфорација Туш Заградата Туш Главата Носителот Рек Силен Ѕид Монтирани 1pcs

Користење на ABS пластика, материјал, силни и издржливи, едноставни и стилски, издржливи.Неозначување viscos

DEN 2328.00
Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање

Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа

DEN 1560.00