• Неодамнешно
2 Пакет Агол Туш Caddy SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Полица Шампон Носителот Складирање Туш Организаторот За Бања Нема Дупчење Лепило Агол Кошница Со 2 Куки

2 Пакет Агол Туш Caddy SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Полица Шампон Носителот Складирање Туш Организаторот

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

Ве молиме запомнете дека ние обезбеди квалитетот на производот уверување,ако имате било какви прашања, да се изразам, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за брза одговор within24 часа. Ве молиме НЕ ГО држи полица на насликаните ѕидови или тапети.Ве молиме да се разбере дури и тоа е трајни и стабилни, но тоа е уште леплива моќна во вистински начин.Ќе е подобро да се стави работите на неа по 24 часа. Широко се користи за Бања, Кујна, Бања, Облекување маса, Мијалник за Шампон,.Бања мали нешта,шминка, Scrubbers, Сад Сапун,четка за заби, или било која големина погодни шише/кутија итн.Каде да го користите : . [едноставно отстранување и инсталација].Ако е потребно да се отстрани лепило носителот можете да го користите фен за коса да се загрее на лепило куки ,не оставајќи траги.Отворете дното дизајн може да се исцеди и да се направи предмети сува брзо за да се избегне одгледување на бактериските.Висина Прилагодливи,Ниво.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ABS Замена Здрав Бања Туш Железнички Главата Лизгачот Носителот Прилагодливи Заградата Направени Во Здрав 25/19/22mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ABS Замена Здрав Бања Туш Железнички Главата Лизгачот Носителот Прилагодливи Заградата Направени Во Здрав 25/19/22mm

Туш главата, носителот може да биде крената нагоре и надолу од страна на лизгање, лесно да се прилагоди и

DEN 530.40
Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет

Вклучува 1 x Туш Завеса Сет + 1 x 3Pack Туш Caddy.Подолу е Информации за Туш Caddy.Задржите Секој Conner Уредни, 2+1 Паке

DEN 1151.76