• Неодамнешно
Пластични Агол Туш Caddy Вшмукување Чаша Туш Кошница Организатор Полица, Без Дупчење, Силна Вшмукување Моќ Бања Caddies со Куки, Кујна Багажник, Водоотпорен, Еднократно, ?

Пластични Агол Туш Caddy Вшмукување Чаша Туш Кошница Организатор Полица, Без Дупчење, Силна Вшмукување Моќ Бања

Buyers rating:
-1 % DEN 544.00
DEN 551.76

Количина на стоки

Брза Инсталација : Нема дупчење Без завртки со моќни вшмукување чаша, макс држи до 22lbs, остава трага на вашиот ѕид.Со 6 токи на грбот, нашите агол полица одговара за било агол позиција.Се на дофат на вашите прсти.Бања полици остане на своето место, дури и да користите транспорт шишиња секој ден.Простор Организатор : Голем Капацитет туш кошница идеален за одржување на сапун, шампон, лицето чистење, лосион, туш девојка и така натаму, оградата куки во предниот за бесење крпа, loofahs или бања топката итн, се задржи вашата бања организиран и чиста.Исцедете Брзо : Шупливи и вентилирани дизајн за да се направат вода истекува брзо, да ги задржи вашата бања производи на бања полица суви и чисти.Висок Квалитет : Нашата агол туш caddies се направени од thicked АБС материјал, лесно да се чисти, одговара за Bathrom и кујна складирање.Смирувачко По-Продажбата на Услугата : 100% задоволство гаранција, ништо не е поважно за нас отколку за вашето задоволство!Целосна наплата или Замена е достапна ако не сте задоволни со нашите производи.Ние знаеме што ќе ги сакам.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Складирање Мрежа Кеси?Со Кука Бања Складирање Мрежа Торба Куки Туш Toiletry Торба Шминка Козметички Складирање

Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа е изработен од полиестер + pp, силни и издржливи.Тоа

DEN 1560.00
Туш Гел Шише Рек Закачалка, Не Стиска Ѕид Виси Шампон Шише Полица Кука Носителот Прилагодливи Калибар Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Туш Гел Шише Рек Закачалка, Не Стиска Ѕид Виси Шампон Шише Полица Кука Носителот Прилагодливи Калибар Складирање

Удар слободни : Не означување налепници, силна лепливоста, без лепак, прилагодлив дизајн, погоден за гол�

DEN 182.16