• Неодамнешно
mDesign Метал Вшмукување Туш Caddy Складирање Кошница - Сапун, Сунѓерот Држачот за Бања Организација на Телото се Мијат, Loofahs, Жилети, Мали Шампон и Балсам Шишиња, Бања Бом?

mDesign Метал Вшмукување Туш Caddy Складирање Кошница - Сапун, Сунѓерот Држачот за Бања Организација на Телото

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

КОМПАКТЕН ЧУВАЊЕ : да се Чува бања нередот под контрола од страна на чување бања и туш производи организирани и подготвени за употреба; Овој пригоден бања кошница е доволно мал за да одговара на било каков туш или када површина без да се жртвува простор, но доволно пространа да ги чувате мали бања essentials и чувајте ги во лесно се постигне; Совршен за чување на страна сапун, бар сапун, бања сунѓери, ноктите чистење четки, pumice камења, poufs, оставете-во косата масла и балсами, и лосиони.СИЛНА ЗАДРЖЕТЕ : Вшмукување чаши создаде силна задржете, и тие се лесно да се инсталира - нема хардверски или алатките кои се потребни; кошница карактеристики 2 силна вшмукување чаши - чиста, moisten и притиснете цврсто на своето место; На вшмукување чаши работа на чиста, сува, мазна и не-porous површини : огледала, стакло, плочки, и fiberglass - не за насликани површини; модерна мрежа дизајн им овозможува на водата да тече и воздухот да циркулира, така што вашите производи сува брзо; Оваа caddy е совршен во толку многу соби низ вашиот дом.ФУНКЦИОНАЛНА 2 силна вшмукување чаши ви обезбеди со силна и безбедна чекање; Употреба во тоалет, облекување соба, занает соба, home office, кујна, перална, комунални област, гаража и во гардероби; m DESIGN СОВЕТ : за Вшмукување во внатрешноста на вашата кујна или комунални потоне да се одржи чистење четки и сунѓери; Одлични за мал простор за живеење - колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs, campers, и чамци.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни рѓа-отпорни заврши; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки за 2.5" x 6.5" x 2.5" висока.Туш завеси се одличен и без мака начин за да додадете изјавата за вашата бања.m Design печатени туш завеси дојде во низа од бои, дезени и должини да се вклопи во било која големина туш.Исклучителни полиестер ткаенини промовира вода beading и е мазна за да се спротивстави на влага, богата со када и туш средини.Засилен buttonholes се одлични за секаков вид на прстени или куки.Шминка, четки, опрема, средства за чистење, лосиони, лак, па дури и накит имаат свои определени место со m Design е козметички коцки, жица кошеви, caddies, или организаторите со фиоки.Се минимизира бања нередот од страна на чување сите вашата убавина essentials на едно место.Креирајте кориснички областа на countertops, vanities, во кабинети, во фиоките, или скриена под мијалникот со овие compartmentalized на сопствениците.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lagute SnapHook Туш Завеса & 3-Pack Туш Caddy Пакет

Вклучува 1 x Туш Завеса Сет + 1 x 3Pack Туш Caddy.Подолу е Информации за Туш Caddy.Задржите Секој Conner Уредни, 2+1 Паке�

DEN 1151.76
ABS Замена Здрав Бања Туш Железнички Главата Лизгачот Носителот Прилагодливи Заградата Направени Во Здрав 25/19/22mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ABS Замена Здрав Бања Туш Железнички Главата Лизгачот Носителот Прилагодливи Заградата Направени Во Здрав 25/19/22mm

Туш главата, носителот може да биде крената нагоре и надолу од страна на лизгање, лесно да се прилагоди и

DEN 530.40
CUEA Складирање Организатор Кутија, Ѕид Монтирани Складирање Кутија Лепило за Складирање Рек Силна Товарот Без
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CUEA Складирање Организатор Кутија, Ѕид Монтирани Складирање Кутија Лепило за Складирање Рек Силна Товарот Без

Мали и елегантен облик, заштеда на домашниот простор, мали димензии, мала тежина, но практични мал објек�

DEN 182.16