• Неодамнешно
2 Парчиња Работи Капа со Копче и Sweatband Фантазија Daisy Главата Коса Опфаќа Унисекс Еластична Врска Назад Капи

2 Парчиња Работи Капа со Копче и Sweatband Фантазија Daisy Главата Коса Опфаќа Унисекс Еластична Врска Назад

Buyers rating:
DEN 239.52

Количина на стоки

Прилагодливи тај-назад капи се направени на квалитет на ткаенина, дише, пријатен на вашата кожа, лесно да се стави на и полетување.Печатени со убави модели, што ги прави да изгледаат слатко и привлечна, лесна за да одговара со вашата дневна облека и костими работат.Тие се перат, тие се тешко да се добие деформација и бои нема да избледи лесно, погодни за долготрајна употреба.На прилагодливи работи капи се дизајнирани со копчиња да се поправи уво ремени, намалување на уво болка и притисок на носење на лицето додатоци за долго време.На прилагодливи bouffant капа доаѓа со еластична бенд и назад алкохол, погоден за мажите и жените.Повеќе Карактеристики ❶One големина за повеќето луѓе : шарени печатени хаубата капи се погодни за повеќето жени и мажи со долга или кратка коса.Оваа капа е одличен еластичен завој на грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените. ❷Ease уво болка : нашата симпатична печатени главата коса опфаќа имаат 2 копчиња на двете страни, која може да помогне да се спречи уво замор за луѓето кои треба да се носат лицето-покривање за долго време ❸Each gourd облик вратоврска назад шапка е дизајниран со вграден-во sweatband внатрешноста на челото, тоа може да се задржи во кул и удобно користење искуство ❹The gourd во облик на ззп може да помогне да се поправи фризурата, да ги задржи на косата чиста и сува, погоден за салата, готвач, лицето се грижи, насловна заштита, готвење, нуди многу помогне во секојдневниот живот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Туш Капа за Мажи Голем Црн Туш Капа Водоотпорен Обновливи Туш Капа со Тери Крпа Наредени Бања Капа Мажи за Долго,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Туш Капа за Мажи Голем Црн Туш Капа Водоотпорен Обновливи Туш Капа со Тери Крпа Наредени Бања Капа Мажи за Долго,

Двоен слој дизајн : надвор од туш капа е изработена од водоотпорен полиестер, која има многу добра водоо

DEN 383.76
Сатенски Свила Хаубата Спиење Капа, крупните Туш Капа со Еластична Широк Бенд за Сите Коса Должина Заштита (Злато
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сатенски Свила Хаубата Спиење Капа, крупните Туш Капа со Еластична Широк Бенд за Сите Коса Должина Заштита (Злато

【Надгради Материјал】 : Коса Bonnets се Направени од Сатен, Мека и Дише Материјал, Кој е лесен во Тежина и да

DEN 239.76
Експлозија Сок Од Портокал Течни Бања Капа Со Прилагодливи Еластична Бенд Стилски Туш Капа За Жените Долга Густа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Експлозија Сок Од Портокал Течни Бања Капа Со Прилагодливи Еластична Бенд Стилски Туш Капа За Жените Долга Густа

Практично, Убаво Туш Капа Кога Ќе Сакате Да Се Задржи Вашата Коса, Сува И Заштита На Вашиот Стил, Додека

DEN 88.56