• Неодамнешно
2 Парчиња Работи Капа со Копче и Sweatband Апстракт Облаци Главата Коса Опфаќа Унисекс Еластична Врска Назад Капи

2 Парчиња Работи Капа со Копче и Sweatband Апстракт Облаци Главата Коса Опфаќа Унисекс Еластична Врска Назад

Buyers rating:
DEN 239.52

Количина на стоки

Прилагодливи тај-назад капи се направени на квалитет на ткаенина, дише, пријатен на вашата кожа, лесно да се стави на и полетување.Печатени со убави модели, што ги прави да изгледаат слатко и привлечна, лесна за да одговара со вашата дневна облека и костими работат.Тие се перат, тие се тешко да се добие деформација и бои нема да избледи лесно, погодни за долготрајна употреба.На прилагодливи работи капи се дизајнирани со копчиња да се поправи уво ремени, намалување на уво болка и притисок на носење на лицето додатоци за долго време.На прилагодливи bouffant капа доаѓа со еластична бенд и назад алкохол, погоден за мажите и жените.Повеќе Карактеристики ❶One големина за повеќето луѓе : шарени печатени хаубата капи се погодни за повеќето жени и мажи со долга или кратка коса.Оваа капа е одличен еластичен завој на грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените. ❷Ease уво болка : нашата симпатична печатени главата коса опфаќа имаат 2 копчиња на двете страни, која може да помогне да се спречи уво замор за луѓето кои треба да се носат лицето-покривање за долго време ❸Each gourd облик вратоврска назад шапка е дизајниран со вграден-во sweatband внатрешноста на челото, тоа може да се задржи во кул и удобно користење искуство ❹The gourd во облик на ззп може да помогне да се поправи фризурата, да ги задржи на косата чиста и сува, погоден за салата, готвач, лицето се грижи, насловна заштита, готвење, нуди многу помогне во секојдневниот живот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат