• Неодамнешно
2 Парчиња Работи Капа со Копче и Sweatband се Вртат Флорални Фантазија Главата Коса Опфаќа Унисекс Еластична Врска Назад Капи

2 Парчиња Работи Капа со Копче и Sweatband се Вртат Флорални Фантазија Главата Коса Опфаќа Унисекс Еластична

Buyers rating:
DEN 239.52

Количина на стоки

Прилагодливи тај-назад капи се направени на квалитет на ткаенина, дише, пријатен на вашата кожа, лесно да се стави на и полетување.Печатени со убави модели, што ги прави да изгледаат слатко и привлечна, лесна за да одговара со вашата дневна облека и костими работат.Тие се перат, тие се тешко да се добие деформација и бои нема да избледи лесно, погодни за долготрајна употреба.На прилагодливи работи капи се дизајнирани со копчиња да се поправи уво ремени, намалување на уво болка и притисок на носење на лицето додатоци за долго време.На прилагодливи bouffant капа доаѓа со еластична бенд и назад алкохол, погоден за мажите и жените.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Туш Капа за Мажи Голем Црн Туш Капа Водоотпорен Обновливи Туш Капа со Тери Крпа Наредени Бања Капа Мажи за Долго,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Туш Капа за Мажи Голем Црн Туш Капа Водоотпорен Обновливи Туш Капа со Тери Крпа Наредени Бања Капа Мажи за Долго,

Двоен слој дизајн : надвор од туш капа е изработена од водоотпорен полиестер, која има многу добра водоо

DEN 383.76
Сатенски Свила Хаубата Спиење Капа, крупните Туш Капа со Еластична Широк Бенд за Сите Коса Должина Заштита (Злато
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сатенски Свила Хаубата Спиење Капа, крупните Туш Капа со Еластична Широк Бенд за Сите Коса Должина Заштита (Злато

【Надгради Материјал】 : Коса Bonnets се Направени од Сатен, Мека и Дише Материјал, Кој е лесен во Тежина и да

DEN 239.76