• Неодамнешно
figatia Туш Радио СУМ Електронски Прилагодлива Волумен IPX4 за Надворешна Бања

figatia Туш Радио СУМ Електронски Прилагодлива Волумен IPX4 за Надворешна Бања

Buyers rating:
DEN 518.88

Количина на стоки

Отпорен на вода заврши, па можете да уживате во чист, јасен звук дури и додека shampooing на вашата коса.Тоа фрекфенција на 88-108 MHz и СУМ 530-1605k Hz сигнали.Погоден за тушеви, ноќ да стојат и гаража.Секојдневниот живот на водоотпорни, лесно да се носат, опремени со rotatable копчето за лесно ракување.Компактен дизајн и вграден звучник за да се направи вашиот туш искуство повеќе интересно.Опис : - Компактен дизајн и вграден звучник за да се направи вашиот туш искуство повеќе интересно. - Тоа фрекфенција на 88-108 MHz и СУМ 530-1605k Hz сигнали. - Секојдневниот живот се водоотпорни, лесно да се носат, опремени со rotatable копчето за лесно ракување. - Отпорен на вода заврши, па можете да уживате во чист, јасен звук дури и додека shampooing на вашата коса. - Погоден за тушеви, ноќ да стојат и гаража.Спецификација : - Големина : Прибл. 12x4x14.5cm/4.72x1.57x5.71inch - Боја : Бела - Материјал : Пластика - IPX4 - СУМ : 530-1605k Hz - FM : 88-108 MHz - Напојување : DC 4.5 V/АА ОД 1,5 V x 3 Package Вклучува : 1 x radio1 x упатство : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Карактеристики на стоката

- Size:
Approx. 12x4x14.5cm/4.72x1.57x5.71inch
- Color:
White
- Material:
Plastic
- IPX4 :
- AM:
530-1605kHz
- FM:
88-108MHz
- Power:
DC 4.5V/AA 1.5V x 3
Package Includes:
1 x radio :
1 x manual :
1.Please allow 1~3 cm error due to manual measurement, thanks. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please understand, thank you. :

Купувачи како што сакаат