• Неодамнешно
TARO Кабинет Хардвер Убодни Удар Удар Локатор ,Вратата на Кабинетот Фиока се справи со Прилагодливи Помошни Инсталација Нерѓосувачки Челик Владетел

TARO Кабинет Хардвер Убодни Удар Удар Локатор ,Вратата на Кабинетот Фиока се справи со Прилагодливи Помошни

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

【Брза и ефикасна】 : Тоа може брзо да се утврди удирање далечина, ефективно подобрување на удирање брзина, слободно да ја прилагодите дупка далечина, повеќе не се ограничени на фиксна големина, повеќе дупки може да се позиционира заедно, прилагодлив помошни инсталација, да се подобри ефикасноста на работата. 【Силен и издржлив】 : минималистички дизајн, нерѓосувачки челик материјал, нозе и се метри на иста страна, владетелот е дебела и носат-отпорни, не е лесно да се деформира, јасно скала, водоотпорен и ' рѓа-доказ, издржливи. 【Широк спектар на употреба】 : Мулти-функција перфорација локатор, главно погодни за машини за работната средина, како што се мебел, кабинет хардвер, фиока рачка, итн.Тоа е удобен да го инсталирате, и двојно скала е повеќе точни, кои во голема мера се заштедува време. 【Лесен за инсталација】 : сите делови содржани во пакетот може да се расклопуваат по волја, инсталацијата е лесен и едноставен, тоа зазема мал простор, е удобен за носење, и нема да предизвика никаков товар за вас. 【По-продажбата на услугата】 : Ние и ветуваме да ви послужи wholeheartedly за 24 часа.Ако наидат на проблеми во текот на купување или употреба, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви обезбедиме со најдобрите квалитетни решенија.Брзо ослободување Вежба Водич Блок прави поставување на едноставни.Најбрзо и најмногу точни хардвер алатка на пазарот .Со прилагодување на лизгачот, можете лесно може да се прилагоди на должината и точноста на дупчење што треба.Минималистички дизајн, нерѓосувачки челик материјал, нозе и се метри на иста страна, владетелот е дебела и носат-отпорни, не е лесно да се деформира, јасно скала, водоотпорен и ' рѓа-доказ, издржливи.TARO е претпријатие за производство посветен на градење на специјализирани машини машини и алатки.Имаме многу години на дрво искуство, со повеќе професионални дизајнери и работење на тимот.Тука може да ги исполни сите ваши потреби за дрво!.TARO Мулти-Функција Универзален Приклучок Сет е одличен подарок за секоја прилика за да се забрза вашата работа.За дом, столарија алатки, авто поправка, апарати за одржување, дома реновирање, куќа remodels, дрво, конструкција, производство и други апарати за домаќинство одржување.Градинарството алатки, машини за алатки, и други додатоци, рачни алатки.Голема подароци идеја порибување stuffers за татко, мајка, татко, мајка, пријатели, дечко, сопрузи, и семејство!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат