• Неодамнешно
ACETOP Кабинет Хардвер Убодни со Центар Удар, Малку Носителот, Пресврт Вежба Малку, Магнетни Шрафцигер Малку, Прилагодлив Удар Локатор Вежба Водич за Рачки Копчиња Ин?

ACETOP Кабинет Хардвер Убодни со Центар Удар, Малку Носителот, Пресврт Вежба Малку, Магнетни Шрафцигер Малку,

Buyers rating:
DEN 496.56

Количина на стоки

Широко се Применува : Нашата мулти-функција удар локатор лесно може да се прилагоди на дупчење на далечина, така што може да се примени за да се справува со различни големини, е идеален за инсталирање на кујнски фиоки, кабинети, рачки на вратите и фиока фронтови, полица и други машини. Висока прецизност дупчење и позиционирање, нема потреба да се означи со рака.Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.3 mm) Хексадецимален месо тело Пакет Димензии : 42.Комплетен Сет : Ова се 7-парче убодни машини алатки вклучуваат 1 x удар локатор, 1 x центар удар, 1 x малку совет на носителот магнетни 3 x пресврт вежба битови, 1 x хексадецимален месо тело шрафцигер битови и 1 x складирање торба.14 и делови x 11.9 - Центар Удар : 5(13cm) Должина, 1/2(1. Тоа може да се користи последователно по поставување еднаш, нема потреба да се повторени мерења. Лесен за употреба и инсталирање, брзо и лесно прилагодување, лесно да се постави било какви должина.Премиум Квалитет : Нашите дрво убодни алатка се направени од високо квалитетен челик и пластика, има исклучително висока издржливост, висока отпорност на корозија, висока јакост и цврстина. Можат да бидат поделени во мали делови, која зазема малку простор и е лесно да се носат.3 mm) Хексадецимален месо тело - Пресврт Вежба Битови : Кол.Скалата е јасно видлива, помага да точно да се лоцира се справи со дупка.3(60mm) Должина, 1/4(6.5(65mm) должина , 1/4(6.3 mm) Хексадецимален месо тело - PH2 Шрафцигер Битови : 2.46 kg/1lb Пакет Листа : 1 x Удар Локатор 1 x Центар Удар 1 x 1/8 Пресврт Малку Вежба 1 x 5/32 Пресврт Малку Вежба 1 x 13/64 Пресврт Малку Вежба 1 x Малку Совет на Носителот Магнетни 1 x Хексадецимален месо тело Шрафцигер Бити 1 x Складирање Торба Нашите производи се добро проверени,, може да бидат сигурни дека вашата нарачка е . Направени од високо-квалитетни материјали, цврсти и издржливи, може да се користи за долго време.Тоа е на високо квалитетни, точни мерења, лесен за употреба и носат.2 cm) Дијаметар - Малку Носителот Магнетни : 2.Зачувај Вашето Време и Лесен За Користење : Со нашиот кабинет убодни алатка вие само треба го постави еднаш и да го користите постојано со без дополнителни мерења, ефикасно зачувај вашето време, и лесно поставување на вредноста и фиксна локатор во една минута.Мултифункционален дрво сида, ги задоволат своите основни потреби за дом.36 Пакет Тежина : 0.Карактеристики : Материјал : - Кабинет се Повлече Убодни : Челик Владетел, Пластични Лизгачот - Центар Удар : High Speed Челик - Малку Носителот Магнетни : Хром Vanadium Челик - Пресврт Вежба Битови : High Speed Челик, Титаниум Слој - PH2 Шрафцигер Битови : Хром Vanadium Челик, Алуминиум Големина на : - Удар Локатор : 41 x 30.Добредојдовте на нашата продавница, денес ние лансирање на нов производ -Кабинет Хардвер Убодни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат