• Неодамнешно
JNB Про Сокриени Зглоб Убодни 35mm, Зглоб Дупка Убодни, Вратата Зглоб Дефиниција, Зглоб Водич, Вратата Зглоб Убодни, Зглоб Инсталација Комплет, Кабинет Зглоб Алатка за ?

JNB Про Сокриени Зглоб Убодни 35mm, Зглоб Дупка Убодни, Вратата Зглоб Дефиниција, Зглоб Водич, Вратата Зглоб

Buyers rating:
DEN 621.60

Количина на стоки

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ - Го JNB Про 35mm Сокриени Зглоб Убодни е произведен со висок квалитет инженерните ABS пластика и 35mm Карбид-Падна Вежба Малку.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Имаат клупата вежба точноста користење на нашата зглоб убодни со рака вежба во вашата продавница или сајт работа, можете да имате зглоб образец во неколку минути.КАРАКТЕРИСТИКИ - Прилагодливи камери ви овозможува да ја прилагодите помеѓу 3,4,5 или 6mm форумот зглоб создаден од врата раб.ДОДАТОЦИ -сетот доаѓа со екстра ракав прстени за индексирање камери за да ги користите за 26mm зглоб вежба малку, хексадецимален клуч, 3/32 вежба малку, pin локатор, 35mm Карбид-Падна Вежба Малку.На JNB Про Сокриени Зглоб Убодни е основна алатка за професионалци кои имаат потреба од брза акција и одлични резултати.Можете Да ги користите за 35mm и 26mm сокриени шарки има клупата вежба точноста со рака вежба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат