• Неодамнешно
Големиот Рог 19651 Полица Pin Дупчење Убодни

Големиот Рог 19651 Полица Pin Дупчење Убодни

Buyers rating:
DEN 849.84

Количина на стоки

Се постигне постојано се распоредени и во центарот полица-pin дупки.Јасна дефиниција карактеристики ласерски-намалување на точноста.Се справи со месеци до двете страни на образец за две различни проблеми опции.Работи со четири различни малку големини за полица иглички или pin ракави.Авто-центрирање битови се роди на во согласност длабочина секој пат кога Една 1/4-Инчен авто-центрирање малку се вклучени.Од Производителот Токму простори полица pin дупки 1-1/4-Инчен освен во било 1-1/2-Инчен или 2-1/2-Инчен од работ на вашата работа.Индекс на 20-Инчен убодни со полица pin за употреба со било која должина на полица.Еден 1/4-Инчен само центрирање малку се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат