• Неодамнешно
AeKeatDa 74 КОМПЈУТЕРИ Само Центрирање Dowel Убодни Комплет со Dowel Копчиња и Делови за Работа Дупчење и Означување

AeKeatDa 74 КОМПЈУТЕРИ Само Центрирање Dowel Убодни Комплет со Dowel Копчиња и Делови за Работа Дупчење и Означување

Buyers rating:
DEN 365.28

Количина на стоки

【Мулти-функција】:2 Во 1 dowel убодни дупчење и центар scriber системот е изработен од ABS инженеринг пластика;. 【Големина】:Тоа може да се прилагоди според дебелината на одборот, и удирање дупка точноста и да е повисок.Max дебелина е 106mm;Авто центар dowel убодни комплет е прилагодлив со завртки која може да се прилагоди на растојание во зависност од вашите потреби. 【Вежба Водич Големина】:Вежба упатство е 6mm(1/4"),8мм(5/16")10мм(3/8") и која може да ги привлече 1/16 инчен, 3/16 инчен, 5/16 инчен, 7/16 инчен, 1/8 инчи, 1/ 4 инчи, 3/8 инчи, 1/2 инчи раб; Тоа може да ги задоволи вашите потреби. 【Апликација】:Тоа е идеален за дома поправка или DIY дрво, , дрво на работа, се работи за дупчење и означување, удирање;. 【Материјал】:На вежба колекции поставени се high-speed челик кои се издржливи и здрав и повеќе повисока од ефикасноста од обичните вежба битови;.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат