• Неодамнешно
CDDJJ Цртан филм Пинк Смола Замокот Аквариуми Риба Резервоарот Пејзаж Украси Кула Украси за Водни Риба Миленици Материјали

CDDJJ Цртан филм Пинк Смола Замокот Аквариуми Риба Резервоарот Пејзаж Украси Кула Украси за Водни Риба Миленици

Buyers rating:
DEN 1795.20

Количина на стоки

Се создаде природен животната средина за рибите.Реална моделирање и не било загадување на водните животни.Направени од смола, трајни, природата, безбедно и Еко-пријателски.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Боја : Pink Material : Resin Size : : прибл. 11.7 *7.5*6cm Create природен животната средина за рибите.Реална моделирање и не било загадување на водните животни.Направени од смола, трајни, природата, безбедно и Еко-пријателски.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.пакет:1 x Замокот Кула Риба Резервоарот Забелешка : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CDDJJ Аквариум Декорација Додатоци Симулација Смола Замокот Риба Резервоарот за Уредување на Оркестарот Додатоци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CDDJJ Аквариум Декорација Додатоци Симулација Смола Замокот Риба Резервоарот за Уредување на Оркестарот Додатоци

Материјал : Смола.Реална моделирање и не било загадување на водните животни.Направени од смола, природа

DEN 2798.40
UXZDX Аквариум Декорација Додатоци Подводни Rockery Риба Резервоарот Уредување Украси Симулација Планина Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UXZDX Аквариум Декорација Додатоци Подводни Rockery Риба Резервоарот Уредување Украси Симулација Планина Оркестарот

Направени од смола, Безбедни и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Се создаде природн

DEN 2246.40
TJLSS Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште

Смола, безопасни за квалитетот на водата.Светла боја, додадете една мистериозна чувство на вашите риби

DEN 1768.80
Белег Keepsake Божиќ Украс 2021, Minecraft Enderman
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Белег Keepsake Божиќ Украс 2021, Minecraft Enderman

Pixelate вашиот одмор со овој Minecraft Enderman Keepsake Божиќ украс.Мистериозниот моб носи свечен празничен подарок в

DEN 522.24