• Неодамнешно
zhenleisier Аквариум Декорација,Смола Симулација Диносаурус Черепот Куќа Пештерата Аквариум Уредување на Риба Резервоарот Десктоп Украс Оркестарот

zhenleisier Аквариум Декорација,Смола Симулација Диносаурус Черепот Куќа Пештерата Аквариум Уредување на Риба

Buyers rating:
DEN 1226.40

Количина на стоки

✅[Високо-квалитетни материјали] Направени од смола, не-токсични и без мирис, заштита на животната средина и безбедноста.Аквариум декорација Аквариум декорација Мини градина декорација Микро пејзаж додатоци Бонсаи декорација Terrariums пејзаж на Растенијата декорација Мини градина додатоци Дома декорација Бајката Декорација. ✅[Уникатен дизајн] Симулација на диносаурус черепот модел, симпатична и креативни, е snib додаток во вашите риби резервоарот.Аквариум декорација може да се подобри вашите риби живеалиште, имаат реални чувство за планините и пештерите, и направете вашиот аквариум живи. ✅[Не е лесно да исчезнат] Не е лесно да бледнее, не-токсични и безопасно, риба и квалитетот на водата не ќе бидат погодени во било кој начин, боја ќе не падне или кора од надвор, и тој е безбеден за вашето домашно милениче и аквариум. ✅[Широка примена] Може да се користи за аквариум уредување и фотографија реквизити за направете вашиот аквариум lifelike и додадете природни бои.Претворете го вашиот аквариум во убава глетка, се создаде природни животната средина, и да додадете природен здив на вашите риби резервоарот. ✅[Искрена Служба] Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за помош.Ние и ветуваме да се потрудиме да ги реши сите ваши проблеми.Спецификации : Нуди природната средина чувство.Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Тоа е голема за да декорирате вашиот аквариум цело време со минимум одговорност и одржување.Тие се апсолутно безбедни за риба.Точка Име : Симулација на Диносаурус Черепот Материјал : Смола Карактеристики : Диносаурус Череп Форма, Пејзаж Украс, Не-токсични Должина : 8.5 cm/3.35" (Прибл.) Ширина : 5.5 cm/2.17" (Прибл.) Висина : 4.5 cm/1.77" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Симулација Диносаурус Черепот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ружино дрво на Возраст Златен Змеј XL
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ружино дрво на Возраст Златен Змеј XL

Производителот гаранција може да не се применува 25 x 16 x 35cm.Висок квалитет украс за сите слатководни и со�

DEN 1873.44
Yuehuam Аквариум Декорација Украси Борбен Авион Руина Смола Занает Руина Авион Пештерата Криенка Хабитат Остатоците
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yuehuam Аквариум Декорација Украси Борбен Авион Руина Смола Занает Руина Авион Пештерата Криенка Хабитат Остатоците

❤Аквариум Декорација : Овој аквариум декорација борбен авион е Смола Занает Риба Резервоарот Авион Веш

DEN 285.36
TJLSS Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште

Смола, безопасни за квалитетот на водата.Светла боја, додадете една мистериозна чувство на вашите риби �

DEN 1768.80
TJLSS Аквариум Декорација Додатоци Подводни Rockery Риба Резервоарот Уредување Украси Симулација Планина Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Аквариум Декорација Додатоци Подводни Rockery Риба Резервоарот Уредување Украси Симулација Планина Оркестарот

Направени од смола, Безбедни и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Се создаде природн

DEN 1744.80