• Неодамнешно
Zerodis Аквариум Украс, Смола Египетскиот Украс Риба Резервоарот Дупка Засолниште Аквариум Пештерата Декорација се Крие во Пештерата за Риби

Zerodis Аквариум Украс, Смола Египетскиот Украс Риба Резервоарот Дупка Засолниште Аквариум Пештерата Декорација

Buyers rating:
DEN 803.76

Количина на стоки

【Квалитет смола】Овој Аквариум украс е направен од не-токсични смола материјал, , безбедни за риба. 【Lifelike модел】Симулираат Египетски стил убав rockery, додадете радост и природното чувство за вашите риби резервоарот. 【Повеќе дупки】Повеќе дупки дизајн нуди одлично место за да се скрие за вашите риби и shrimps. 【Аквариум оркестарот】Аквариум Украс е одлична декорација за вашиот аквариум, и тоа ќе го направи вашиот риба резервоарот изгледа поинтересно. 【Широко се користи】Аквариум Украс е совршен за користење во аквариум, риба резервоарот, фонтана, пејсаж, украси декорирани DIY и др.Материјал : Смола.Големина : Прибл. 21.9 x 9.5 x 14.5 cm / 8.6 x 3.7 x 5.7 инчи.Се симулираат Египетски стил убав rockery, додадете радост и природното чувство за вашите риби резервоарот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

UXZDX Аквариум Декорација Додатоци Подводни Rockery Риба Резервоарот Уредување Украси Симулација Планина Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UXZDX Аквариум Декорација Додатоци Подводни Rockery Риба Резервоарот Уредување Украси Симулација Планина Оркестарот

Направени од смола, Безбедни и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Се создаде природн

DEN 2246.40
Yuehuam Аквариум Декорација Украси Борбен Авион Руина Смола Занает Руина Авион Пештерата Криенка Хабитат Остатоците
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yuehuam Аквариум Декорација Украси Борбен Авион Руина Смола Занает Руина Авион Пештерата Криенка Хабитат Остатоците

❤Аквариум Декорација : Овој аквариум декорација борбен авион е Смола Занает Риба Резервоарот Авион Веш

DEN 285.36
UXZDX Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UXZDX Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште

Смола, безопасни за квалитетот на водата.Светла боја, додадете една мистериозна чувство на вашите риби

DEN 2246.40
Белег Keepsake Божиќ Украс 2021, Minecraft Enderman
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Белег Keepsake Божиќ Украс 2021, Minecraft Enderman

Pixelate вашиот одмор со овој Minecraft Enderman Keepsake Божиќ украс.Мистериозниот моб носи свечен празничен подарок в

DEN 522.24