• Неодамнешно
Аквариум Декорација Риба Резервоарот Насукаш Украси Симулација Руина Украси Изгубени Wrecked Брод Брод Руина Модел Аквариум Оркестарот

Аквариум Декорација Риба Резервоарот Насукаш Украси Симулација Руина Украси Изгубени Wrecked Брод Брод Руина

Buyers rating:
DEN 393.36

Количина на стоки

Нуди природната средина чувство.Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Бродот дизајн може да се одвои за да се олесни преминот на рибите и ракчиња да се создаде убава подводниот свет.Украс е направена од нетоксични пластични материјали и прави возбудлива украс во секој аквариум.Тие се апсолутно безбедни за риба и најдобро од сите, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми.Симулација на остатоците на насукаш, што се користи за аквариум декорација и пејсажи, стилски и убави.Тоа е сликовито и боја детални за да додадете жив и природен живот на вашиот резервоар.Тоа е голема за да декорирате вашиот аквариум цело време со минимум одговорност и одржување.Опис : Тие се апсолутно безбедни за риба и најдобро од сите, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми.Нуди природната средина чувство.Променете го вашиот аквариум во убава глетка .Бродот дизајн може да се одвои за да се олесни преминот на рибите и ракчиња да се создаде убава подводниот свет.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Material : Resin Weight : 278g Product големина : (1cm=0.39 инчен приближно)27*9.5*5.2 cm/10.62*1.23*1.08 инчен Пакет листа : 1* руина украси Напомена : Сите единици се сантиметар/cm која се мери со упатство,ве молиме овозможи 1-3 cm разлика.Ве молиме проверете ги детали мерењата пред да нарачате.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CDDJJ Аквариум Декорација Додатоци Симулација Смола Замокот Риба Резервоарот за Уредување на Оркестарот Додатоци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CDDJJ Аквариум Декорација Додатоци Симулација Смола Замокот Риба Резервоарот за Уредување на Оркестарот Додатоци

Материјал : Смола.Реална моделирање и не било загадување на водните животни.Направени од смола, природа

DEN 2798.40
UXZDX Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UXZDX Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште

Смола, безопасни за квалитетот на водата.Светла боја, додадете една мистериозна чувство на вашите риби

DEN 2246.40
Белег Keepsake Божиќ Украс 2021, Minecraft Enderman
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Белег Keepsake Божиќ Украс 2021, Minecraft Enderman

Pixelate вашиот одмор со овој Minecraft Enderman Keepsake Божиќ украс.Мистериозниот моб носи свечен празничен подарок в

DEN 522.24
UXZDX Аквариум Декорација Додатоци Подводни Rockery Риба Резервоарот Уредување Украси Симулација Планина Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UXZDX Аквариум Декорација Додатоци Подводни Rockery Риба Резервоарот Уредување Украси Симулација Планина Оркестарот

Направени од смола, Безбедни и не се токсични.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Се создаде природн

DEN 2246.40
Yuehuam Аквариум Декорација Украси Борбен Авион Руина Смола Занает Руина Авион Пештерата Криенка Хабитат Остатоците
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yuehuam Аквариум Декорација Украси Борбен Авион Руина Смола Занает Руина Авион Пештерата Криенка Хабитат Остатоците

❤Аквариум Декорација : Овој аквариум декорација борбен авион е Смола Занает Риба Резервоарот Авион Веш

DEN 285.36
Персоналните Милениче Божиќ Украс, Куче Или Мачка Име Дрвени Круг Украс. Куче Љубовник Подарок. Ласерски Исечок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Персоналните Милениче Божиќ Украс, Куче Или Мачка Име Дрвени Круг Украс. Куче Љубовник Подарок. Ласерски Исечок

Персоналните Милениче Украс.Персоналните Со домашно Милениче Име 2 Облик Опции : Хексагонална или Кружн

DEN 479.76
TJLSS Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Аквариум Декорација Симулација на Дрво Куќа Украси Риба Резервоарот за Уредување на Риба Ракчиња Засолниште

Смола, безопасни за квалитетот на водата.Светла боја, додадете една мистериозна чувство на вашите риби

DEN 1768.80