• Неодамнешно
balacoo Аквариум Пејзаж Гроздобер Смола Плоштадот Римски Рушевини Рок Растенија Украс Аквариум Риба Резервоарот Хоризонтален Распоред Декорации

balacoo Аквариум Пејзаж Гроздобер Смола Плоштадот Римски Рушевини Рок Растенија Украс Аквариум Риба Резервоарот

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Смола Солидна Гроздобер Римски Колона Аквариум Декорација Риба Резервоарот Рок Урнатините Растенија Оркестарот Аквариум Декорација Украси.Изработени од 100% безбедно материјал за вашата риба.Направена од врвен квалитет смола материјал што нема да исчезнат или бојата.Компатибилен со двете слатководни или морски аквариум средини.Таа има стабилна база, која гарантира дека тоа нема флип завршена.Нема непријатни раб.Овој украс драматично се претвора вашиот аквариум во урнатините на антички на градот, закопан длабоко во морето.Забавен и возбудлив начин да се пополни оние здодевни и неискористениот простор во вашиот резервоар.Опис Lifelike Плоштадот Римски Рушевини Аквариум Смола Занает Хоризонтален Распоред Декорација Риба Резервоарот Вештачки Урнатините Украс.Аквариум украс декорации може да го подобри визуелна привлечност и да се обезбеди засолниште за вашите риби.Тоа исто така може да се користи како домашна декорација.Функција - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Смола.- Димензии : 24 х 9x7cm.Пакет Including1 x аквариум украс.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ружино дрво на Возраст Златен Змеј XL
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ружино дрво на Возраст Златен Змеј XL

Производителот гаранција може да не се применува 25 x 16 x 35cm.Висок квалитет украс за сите слатководни и со�

DEN 1873.44