• Неодамнешно
Среќен Божиќ Лицето Маска 2 Филтер за Aldult, Nutcracker Маска за Обновливи Перат Balaclavas за Жени Човек

Среќен Божиќ Лицето Маска 2 Филтер за Aldult, Nutcracker Маска за Обновливи Перат Balaclavas за Жени Човек

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

100% Полиестер.Еластична затворање. 【Материјал】Оваа Лицето Маска Е Направена Од 100% Полиестер.Тоа Е Доволно Светлина, Дише, Мека И Брзо Сушење.Тоа Е Перат И Еднократно Маска. 【Прилагодливи Дизајн】Прилагодливи Еластична Обетки И М-Во Облик На Нос Клип, Удобно И Дише, Нè Заштити Од Прашина И Честички.Може Да Се Прилагоди На Вашето Лице Форма Да Го Направите Поудобен. 【Широко Се Користи】Оваа Дише Маска Е Погодна За Мажите И Жените,Совршена За Трчање, Кампување, Планинарење, Референци, Патува, Утро Вежба, Велосипедизам, Чистење, Сликарство, Покажуваат Перформанси, Забава, Cosplay. 【Перење Совети】Користите Благ Детергент Во Чиста Вода, Сува Или Место Да Се Исуши, Маски Можат Да Бидат Многу Издржливи.Маската Може Да Се Користи.Чистење Нема Да Се Намали Прашина-Доказ За Ефект На Маската.Бидете Внимателни Да Не Да Ги Користите Кајгана. 【100% Задоволство Гаранција】Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Производи, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш.Ние И Ветуваме Да Ви Даде Задоволителен Одговор.Среќен Шопинг!.Својства Опис : - Добар Комфор, Кожата-Пријателски, Нема Да Pilling, Без Деформација.- Ова Маска Е Погодна За Основна Хигиена Заштита За Секојдневно Патување, Но Не Ги Функција На Ригорозни Медицински Маска.- Носи Оваа Лицето Маска, Може Да Биде Заштитен Од Прашина, Мали Честички На Воздухот И Многу Повеќе.Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Дише И Удобно. - Употреба На Еластична Уво Циклуси Значи Дека Тоа Одговара На Повеќето.Погоден За Сите Лицето Групи.- Совршена За Трчање, Кампување, Планинарење, Референци, Патува, Утро Вежба, Велосипедизам, Чистење, Сликарство, Покажуваат Перформанси, Забава, Cosplay.Ако Поради Некоја Причина Сте Незадоволни Со Нашите Производи, Контактирајте Со Нас.Ние Преземе Целосна Одговорност За Квалитетот На Нашите Производи И Ние Ќе Го Прават Нашите Најдобри За Решавање На Било Какви Проблеми Брзо И Ефикасно.Среќен Шопинг!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ 3D Животинско Мачка Куче Маски Памук Жени Човек Подароци Мода Лицето Маска за Возрасни Удобно Новина Животински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ 3D Животинско Мачка Куче Маски Памук Жени Човек Подароци Мода Лицето Маска за Возрасни Удобно Новина Животински

✔【Пакет Содржи】5 PCS Маска ;Големина:5.5 во X 7.8 во ✔【Материјал】ЕкоПријателски Неплетени ткаенини ,Паму

DEN 1682.40