• Неодамнешно
KESYOO Венецијански Целосна Лицето Маска Маскарада Целосна Маска за ноќта на Вештерките Cosplay Маска, Златна Маска за Танцување Партија Маска за ноќта на Вештерките Пар

KESYOO Венецијански Целосна Лицето Маска Маскарада Целосна Маска за ноќта на Вештерките Cosplay Маска, Златна

Buyers rating:
DEN 678.96

Количина на стоки

ноќта на вештерките целосна лицето маска Полно лице дизајн и креативна форма, шик, убави и привлечни.ноќ на вештерките партија маска Симпатична подарок за вашата девојка, мајка, сопруга или други членови на семејството.Уникатен изглед го прави во фокусот на фестивалот партија.Погодна за возрасни женски да се носат во cosplay, костим топки, пантомимичари топки, партии, игри, музички фестивали.Овој производ е направен од премиум пластичен материјал, безбедно и лесно да се носат.Description This производ е направен од премиум материјал, безбедно и лесно да се носат.Полно лице дизајн и креативна форма, шик, убави и привлечни.Погодна за возрасни жени.Одговара за cosplay, костим топки, пантомимичари топки, партии, игри, музички фестивали.Симпатична подарок за вашата девојка, жена или други членови на семејството.Карактеристики - Материјал : Пластика.- Големина : 54.00x52.00x10.00cm/ 21.22x20.44x3.93inch.Пакет Including1 x Лицето Маска.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ 3D Животинско Мачка Куче Маски Памук Жени Човек Подароци Мода Лицето Маска за Возрасни Удобно Новина Животински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ 3D Животинско Мачка Куче Маски Памук Жени Човек Подароци Мода Лицето Маска за Возрасни Удобно Новина Животински

✔【Пакет Содржи】5 PCS Маска ;Големина:5.5 во X 7.8 во ✔【Материјал】ЕкоПријателски Неплетени ткаенини ,Паму

DEN 1682.40