• Неодамнешно
Навој Род,316, СКОПЈЕ,3/8-16x3 ft -6 Пакет

Навој Род,316, СКОПЈЕ,3/8-16x3 ft -6 Пакет

Buyers rating:
DEN 674.40

Количина на стоки

Навој Род,316, СКОПЈЕ,3/8-16x3 ft -6 пакет.Целосно Навој Род, Систем на Мерење Инчен, Навој Род Материјал 316 од не ' Рѓосувачки Челик, Навој Род Целната Рамнина, Нишка Големина 3/8 Во.-16, Должина 3 фт, Нишка Насока Десната Рака, Навој Род Тема Тип unc завршетоци со, ги Исполнува/Надминува ASME B18.31.3, Нишка Класа 1 A.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ВИСТИНСКИ КОМПОЗИТИ Течни Уретан се Прелива Пена База-2 Дел Затворен Мобилен Цврсти Прелива Пена-2 lb Густина-Брзо
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ВИСТИНСКИ КОМПОЗИТИ Течни Уретан се Прелива Пена База-2 Дел Затворен Мобилен Цврсти Прелива Пена-2 lb Густина-Брзо

ТЕЧНИ ПЕНА за ИЗОЛАЦИЈА Користете го за да се пополни клупа лебди или брод делови за soundproofing и изолацион

DEN 2879.76
Sikaflex 1а Флексибилни Не Дисторзии Високи Перформанси Полиуретан Конкретни Ѕидани Пломби за Вертикални и Хоризонтални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sikaflex 1а Флексибилни Не Дисторзии Високи Перформанси Полиуретан Конкретни Ѕидани Пломби за Вертикални и Хоризонтални

Sikaflex1 A е премиумодделение, со високи перформанси, влагаизлечи, 1компонента, полиуретанбазирани, недисто

DEN 1302.24