• Неодамнешно
Работи на USB Тип-C Кабел за Податоци за Чест Игра 4 Про Брзо 5Gbps Брзини! 1.2 M/Ft 3.3

Работи на USB Тип-C Кабел за Податоци за Чест Игра 4 Про Брзо 5Gbps Брзини! 1.2 M/Ft 3.3

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Надополнување и Трансфер побрзо се Работи за Дела за својата Чест Игра 4 Про USB Реверзибилна Тип-C кабел!.Полнење и синхронизација Работи за телефонот и други компатибилни уреди со овој USB Тип-C кабел.Службеното лице, заверена и тестирани за ЦЕЛОСНА USB Тип-C Стандарди, Полнење и Пренос на Податоци.Номинална за денес е во употреба, и во иднина полн USB Тип C спецификации.Автентично направени, квалитетот можете да им верувате. *КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Labtec Мини Сјај Глувчето USB
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Labtec Мини Сјај Глувчето USB

Labtec Мини Оптичко Сјај Глушец на USB 7 Блескав боја.оптичкиглувци.Црна USB Тастатура w / 2port центар.E06101 USBB.Дајт

DEN 131.04