• Неодамнешно
Работи на USB Тип-C Кабел за Податоци за Realme X7 Про Ултра Брз 5Gbps Брзини! 1.2 M/Ft 3.3

Работи на USB Тип-C Кабел за Податоци за Realme X7 Про Ултра Брз 5Gbps Брзини! 1.2 M/Ft 3.3

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Надополнување и Трансфер побрзо се Работи за Дела за вашиот Realme X7 Про Ултра USB Реверзибилна Тип-C кабел!.Полнење и синхронизација Работи за телефонот и други компатибилни уреди со овој USB Тип-C кабел.Службеното лице, заверена и тестирани за ЦЕЛОСНА USB Тип-C Стандарди, Полнење и Пренос на Податоци.Номинална за денес е во употреба, и во иднина полн USB Тип C спецификации.Автентично направени, квалитетот можете да им верувате. *КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*. ⚡USB Тип-C Полнење Кабел за Пренос Работи за Realme X7 Про Ултра! (Црна 3.3 Ft)✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Оваа 3.3 ft Нога Долго НОВИ Професионални USB-USB Тип-C Кабелот поддржува USB Брзо Полнење И Брзо Адаптивни Полнење 4.0 верзии, вклучувајќи ги сите претходни верзии.●Имаат висок квалитет на Професионални cabe како ова ги зголемува постојните USB функционалност преку обезбедување поголема моќ компатибилни уреди.●Оваа солидна Полнење преку USB Податочен Кабел направи оваа совршена за двете патни и складирање.●На 3.3 Нога / 1 Метар кабел надминува оригиналниот стандарди, што го полни побрзо, брз и ЛЕСЕН ИЗЛЕЗ ПРИСТАП поради долго должина!●Да се разгледа добивање еден за дом, канцеларија и патување, така што секогаш ќе се затвори брзо полнење.●Полнење стапки се гарантира до 25 Watts, 5 Volt, 2.1 Засилувач, Брзо Полнење 4 и УЛ Наведени и во Согласност✅ДОДАТОЦИ : ●SUPERSPEED СИНХРОНИЗАЦИЈА - Пренос на податоци и од сите Работи за вашиот USB уреди со брзина до 5 Gbps.Тоа е еден HD филм или над 1000 песни на секој 5 секунди●ВИСОКА БРЗИНА на ПОЛНЕЊЕ - Користете било каков полнач за телефон, пренослив апарат или мулти-портен USB полнач за полнење Работи за новиот Mac Book, Chrome Book Pixel или друг USB-C уреди преку овој кабел.●НЕЗАМЕНЛИВА ИЗДРЖЛИВОСТ - Ова може да биде на последното кабел што некогаш ќе треба.Докажано трае најмалку 3 пати додека други кабли, тоа може да се пофали наведнуваат толеранција 3 пати поголема.Тоа е едноставно еден од најпознатите трајни најдолго кабли●ВОДЕЧКИТЕ USB ТИП - Побрзо и побезбедно полни со нашата напредна, професионални, гарантира технологија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Labtec Мини Сјај Глувчето USB
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Labtec Мини Сјај Глувчето USB

Labtec Мини Оптичко Сјај Глушец на USB 7 Блескав боја.оптичкиглувци.Црна USB Тастатура w / 2port центар.E06101 USBB.Дајт

DEN 131.04