• Неодамнешно
USB-C Тип C Полнење Кабел Кабелот Жица за Најновите Моќ Банки Компатибилен со iWalk, Spigen PocketBoost, INIU, RAVPower, BONAI, Anker USB-C & Други PowerBanks со USB C Текст Порта

USB-C Тип C Полнење Кабел Кабелот Жица за Најновите Моќ Банки Компатибилен со iWalk, Spigen PocketBoost, INIU,

Buyers rating:
DEN 190.80

Количина на стоки

Овој USB C Тип C полнење кабел, кабелот или жица е дизајниран за ново-објавен преносни powerbanks со помош на USB-C текст порта.Ова е компатибилен со i Walk полначот 9000m A, 3350m Ah, 10000m Ah и 9000m Ah.Ова е исто така компатибилна со Spigen Pocket Boost, INIU, Т-CORE, Anker USB-C, Anker Power Core, BONAI, Aukey, Miady, Samsung, BSYYO и други преносни Powerbanks со USB C Тип C текст полнење порта.Ова е исто така компатибилна со Luxtude Power Easr (Надградена), Power Easy C&M (Надградена) и Global Traveller(Надградена).Забелешка : Ова е само за надградена верзија.Нашата гаранција : Ако овој кабел не е компатибилен со вашиот Powerbank или ако сте го купиле во оваа грешка, контактирајте ienza и ние ќе ви испратиме кабел кој работи со вашиот уред.Спецификации : USB-за да го USB-C жица, 3 FT, Црна.Овој USB C Тип C полнење кабел, кабелот или жица е дизајниран за ново-објавен преносни powerbanks со помош на USB-C текст порта.Ова е компатибилен со i Walk полначот 9000m A, 3350m Ah, 10000m Ah и 9000m Ah.Ова е исто така компатибилна со Spigen Pocket Boost, INIU, Т-CORE, Anker USB-C, Anker Power Core, BONAI, Aukey, Miady, Samsung, BSYYO и други преносни Powerbanks со USB C Тип C текст полнење порта.Ова исто така компатибилна со Luxtude Power Easr (Надградена), Power Easy C&M (Надградена) и Global Traveller(Надградена).Забелешка : Ова е само за надградена верзија.Нашата гаранција : Ако овој кабел не е компатибилен со вашиот Powerbank или ако сте го купиле во оваа грешка, контактирајте ienza и ние ќе ви испратиме кабел кој работи со вашиот уред.Спецификации : USB-за да го USB-C жица, 3 FT, Црна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Labtec Мини Сјај Глувчето USB
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Labtec Мини Сјај Глувчето USB

Labtec Мини Оптичко Сјај Глушец на USB 7 Блескав боја.оптичкиглувци.Црна USB Тастатура w / 2port центар.E06101 USBB.Дајт

DEN 131.04
SuperiorTek видео камера Додатоци Кабел z166
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SuperiorTek видео камера Додатоци Кабел z166

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1440.00