• Неодамнешно
Замена USB Полнач за Пренос на Податоци Компатибилен Кабел за Logitech ЖИВОСТ Ултра HD ПРО веб Камера (5ft)

Замена USB Полнач за Пренос на Податоци Компатибилен Кабел за Logitech ЖИВОСТ Ултра HD ПРО веб Камера (5ft)

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Компатибилен со Logitech ЖИВОСТ УЛТРА HD ПРО веб КАМЕРА.USB Тип C до Брзо полнење кабел со полнење излез од 3 Засилувачи.Реверзибилна USB-C connector.Синхронизирате и да префрлувате датотеки. [Она што ќе добиете]Тип В на usb Кабел(1pack); должина на кабел : 5 ft (1.5 метри); 12-месечна гаранција.Замена USB Полнач за Пренос на Податоци Компатибилен Кабел за Logitech ЖИВОСТ Ултра HD ПРО веб Камера (5ft).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат