• Неодамнешно
за Canon EOS M5 M6 M50 Г-7 X Mark II Полнење Кабел USB Интерфејс Податоци Кабелот Поврзете Компјутер & Печатач

за Canon EOS M5 M6 M50 Г-7 X Mark II Полнење Кабел USB Интерфејс Податоци Кабелот Поврзете Компјутер & Печатач

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

-Со голема брзина на пренос на податоци.Совршена замена за оштетените usb приклучок за кабелот за податоци.Компатибилен со Canon Powershot Г-7 X Mark II, G9 X Mark II, SX620 ХС, SX 720 ХС, SX 730 ХС, EOS M5, M6, M50. Поврзете на компјутер за преземање на слика, или да се поврзете со печатач за да печатите директно.USB Интерфејс Кабел IFC-600 PCU Кабелот за Canon.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - USB Интерфејс Кабел IFC-600 PCU Кабелот за Canon. - Компатибилен со Canon Powershot Г-7 X Mark II, G9 X Mark II, SX620 ХС, SX 720 ХС, SX 730 ХС, EOS M5, M6, M50. - Поврзете го на компјутер за преземање на слика, или да се поврзете со печатач за да печатите директно. - Со голема брзина за пренос на податоци. - Совршена замена за оштетените usb приклучок за кабелот за податоци.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : 90cm/3ft Package Вклучува : 1x USB Кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат