• Неодамнешно
IREANJ Микроскоп Безжична Дигитален Микроскоп со WiFi USB Флексибилни Рака Набљудување се Залагаме за за iPhone, Android, PC

IREANJ Микроскоп Безжична Дигитален Микроскоп со WiFi USB Флексибилни Рака Набљудување се Залагаме за за iPhone,

Buyers rating:
DEN 1683.36

Количина на стоки

Безжична Дигитален Микроскоп со Wi Fi USB Флексибилни Рака Набљудување се Залагаме ЗА За iphone, Android, PC.Безжична Дигитален Микроскоп,50 X Да 1000 X Wi Fi Микроскоп , Флексибилни Рака Набљудување Стои со 1080 P HD 2.0 ПРАТЕНИК 8 LED, Мини Рачни Микроскоп Камера за Android, IOS КОМПЈУТЕР.Ако не сте задоволни се сретнат во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контакт ,Ние ќе се обидеме потрудиме да resove тоа.Ако не сте задоволни се сретнат во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контакт ,Ние ќе се обидеме потрудиме да resove тоа.Карактеристики : 【50 X-1000 X Wifi Микроскоп】 Со 2.0 мегапикселна и 1080 P резолуција, 50 X да 1000 X микроскоп ви нуди прекрасно искуство на снимањето на една убава microworld.Тоа може да работи на Андроид 4.3+, IOS 8.0+ и Windows vista/7/8/10, Mac OS X 10.8+ преку wifi.【Изградена-во 8 бела LED светла】можете да направите фотографија или снимите видео во темни места без непроменета.Тоа исто така ви овозможува да ја прилагодите светлината за детали и оптимално гледање бистрина кога набљудување.【Изградена-во 900m Ah Батерија】Оваа џеб големина рачни микроскоп може да се користи континуирано, за 3 часа.Тоа е полесно да се носат насекаде и тоа е совршен за деца, возрасни и професионални кои сакаат да истражуваат природата и микроскопски објект, како што се слајд, монета, ПХБ, накит, инсекти и повеќе.【Широк Апликации】Тоа може да се користи за да се испита парична казна накит, монети, поштенски марки, индустриски инспекција, телеком модул инспекција, лабораториски истражувања, медицинска анализа, кожата испитување и така натаму.Без разлика што ќе се направи, тоа може да биде добар помошник за вас.【Флексибилни Рака Набљудување Стојат】флексибилни рака набљудување стојат може да се ротира 360 степени и ќе ви овозможи подобро да го набљудуваат микроорганизам.Да ја користите на Android Телефони : 1. Пребарување за "inskam" на Google Play или следете го линкот подолу (www.inskam.com/download/inskam1.apk) за преземање и инсталација.2. Го вклучите уредот.3. Поврзете wifi.4. Ajust фокусна должина и светлина.Употреба на i OS Телефони : 1. Пребарување за "inskam" во App Store за да преземете и инсталирате.2. Го вклучите уредот.3. Поврзете wifi.4. Ajust фокусна должина и светлина.Го користите на Windows систем : 1. Преземете и инсталирате софтвер "Smart Camera" од следниот линк : www.inskam.com/download/camera.zip.2. Се движи Wi F/PC switch копчето од КОМПЈУТЕР.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SUZYN Читање Електронски Дигитален Микроскоп Универзална Кревање Табела Заградата Индустриски Одржување Тестирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SUZYN Читање Електронски Дигитален Микроскоп Универзална Кревање Табела Заградата Индустриски Одржување Тестирање

Одговараат на Микроскоп : USB Дигитален Микроскоп.Алуминиум Легура Универзална Прилагодливи Професиона

DEN 538.56
menfad USB Микроскоп Широк Агол Окуларот Флексибилни Дигитален Микроскоп Прилагодливи Практични Микроскоп Индустриски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

menfad USB Микроскоп Широк Агол Окуларот Флексибилни Дигитален Микроскоп Прилагодливи Практични Микроскоп Индустриски

Континуирано прилагодливи зголемување, микроскоп може да се адаптивни индустриски заварување, лесен з

DEN 513.36