• Неодамнешно
CESULIS Микроскоп Безжична Дигитален Микроскоп со WiFi USB Флексибилни Рака Набљудување се Залагаме за за iPhone, Android, PC Зголемување

CESULIS Микроскоп Безжична Дигитален Микроскоп со WiFi USB Флексибилни Рака Набљудување се Залагаме за за iPhone,

Buyers rating:
DEN 1236.00

Количина на стоки

Безжична Дигитален Микроскоп со Wi Fi USB Флексибилни Рака Набљудување се Залагаме ЗА За iphone, Android, PC.Безжична Дигитален Микроскоп,50 X Да 1000 X Wi Fi Микроскоп , Флексибилни Рака Набљудување Стои со 1080 P HD 2.0 ПРАТЕНИК 8 LED, Мини Рачни Микроскоп Камера за Android, IOS КОМПЈУТЕР.Ако имате детални прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на тоа за вас.Ако имате детални прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на тоа за вас.Карактеристики : 【50 X-1000 X Wifi Микроскоп】 Со 2.0 мегапикселна и 1080 P резолуција, 50 X да 1000 X микроскоп ви нуди прекрасно искуство на снимањето на една убава microworld.Тоа може да работи на Андроид 4.3+, IOS 8.0+ и Windows vista/7/8/10, Mac OS X 10.8+ преку wifi.【Изградена-во 8 бела LED светла】можете да направите фотографија или снимите видео во темни места без непроменета.Тоа исто така ви овозможува да ја прилагодите светлината за детали и оптимално гледање бистрина кога набљудување.【Изградена-во 900m Ah Батерија】Оваа џеб големина рачни микроскоп може да се користи континуирано, за 3 часа.Тоа е полесно да се носат насекаде и тоа е совршен за деца, возрасни и професионални кои сакаат да истражуваат природата и микроскопски објект, како што се слајд, монета, ПХБ, накит, инсекти и повеќе.【Широк Апликации】Тоа може да се користи за да се испита парична казна накит, монети, поштенски марки, индустриски инспекција, телеком модул инспекција, лабораториски истражувања, медицинска анализа, кожата испитување и така натаму.Без разлика што ќе се направи, тоа може да биде добар помошник за вас.【Флексибилни Рака Набљудување Стојат】флексибилни рака набљудување стојат може да се ротира 360 степени и ќе ви овозможи подобро да го набљудуваат микроорганизам.Да ја користите на Android Телефони : 1. Пребарување за "inskam" на Google Play или следете го линкот подолу (www.inskam.com/download/inskam1.apk) за преземање и инсталација.2. Го вклучите уредот.3. Поврзете wifi.4. Ajust фокусна должина и светлина.Употреба на i OS Телефони : 1. Пребарување за "inskam" во App Store за да преземете и инсталирате.2. Го вклучите уредот.3. Поврзете wifi.4. Ajust фокусна должина и светлина.Го користите на Windows систем : 1. Преземете и инсталирате софтвер "Smart Camera" од следниот линк : www.inskam.com/download/camera.zip.2. Се движи Wi F/PC switch копчето за.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SUZYN Читање Електронски Дигитален Микроскоп Универзална Кревање Табела Заградата Индустриски Одржување Тестирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SUZYN Читање Електронски Дигитален Микроскоп Универзална Кревање Табела Заградата Индустриски Одржување Тестирање

Одговараат на Микроскоп : USB Дигитален Микроскоп.Алуминиум Легура Универзална Прилагодливи Професиона

DEN 538.56
Електричар Алатки Дигитален Микроскоп, удобен, практичен широко и рамно поле на гледање USB Микроскоп, за експеримент
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електричар Алатки Дигитален Микроскоп, удобен, практичен широко и рамно поле на гледање USB Микроскоп, за експеримент

Сигурен перформанси помага USB микроскоп флексибилни за работа, удобен и практичен за употреба.Им се ово

DEN 513.36