• Неодамнешно
Z-LIANG USB LED Микроскоп Рачен Пренослив Дигитален Микроскоп Дигитален Микроскоп EndoscopeMagnifier Камера Лифт Стојат Endoscope Камера (Боја : 1000X C)

Z-LIANG USB LED Микроскоп Рачен Пренослив Дигитален Микроскоп Дигитален Микроскоп EndoscopeMagnifier Камера

Buyers rating:
DEN 1812.00

Количина на стоки

ако вашата адреса вклучува следниве поштенски код ве молиме не го изберат шпански склад.На поштенски код започнува со 51/52/07/35/38/28.Странство складиште не може да биде донесено.Карактеристики : 1. Овој микроскоп ви овозможува да се доживее возбуда и откривањето на целата микроскопски светот - целосно скриен од голо око.кој може да го величаат објекти до 1000 пати од нивната оригинална големина и користи динамична слика сензор и осум супер светло бела LED светла за креирање детални слики како тебе никогаш не сум видел.2. Ова ви овозможува да се види дури и од најмалите детали, во висока резолуција, директно на екранот на вашиот компјутер.3. Детали како порите на кожата, индивидуалните делови од памук, млечно или килибар облаци внатре THC кристали или дури и парична казна гребнатини на изборот монета дека ќе биде невозможно да се открие со голо око, и лесно може да се гледа од оваа неверојатна USB дигитален микроскоп, со вклучен софтвер можете дури и да ги зачувате вашите слики директно до вашиот хард диск во JPG или видео датотеки за споделување со вашите пријатели, семејство, шеф или клиент.4. Постои дури и корисна за зумирање и фото копчето за фотографирање на страната за својата погодност.5. Ако сте професионален корисник, тогаш ќе бидат среќни да знаете дека овој софтвер дури и ќе се прикаже мерна скала за да се утврди точната големина на објекти гледате за точни мислењата или оштетување проценка.6. Користете го овој уред за : Испитување на парична казна накит, монети, поштенски марки, електроника, Индустриски Инспекција, Компјутерски Делови инспекција, Телеком модул инспекција, научни средство за учење, Лабораториски Истражувања, Медицинска анализа, Училиште Истражувања алатка, Инсекти dissection испитување, Растенијата dissection испитување, Кожата испитување, Главата испитување, Текстил Инспекција, Накит Инспекција, Збирки/Монета Инспекција, Печатење Инспекција, Читање Помош, Наставник Додадете како Проект, Презентација или едноставно да го користите тоа да имаат малку забава.Спецификации : Image Sensor : 0.3 M HD CMOSСензор (Digital 2М)Ко.U. S. купувачот внимание : .На места каде НАС склад не ја испорача стоката се : Хаваи, Алјаска, Puerto Rico, Гвам и други со НАС во странство територии.И адреса.Шпански купувачи внимание : .Ние сме посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни Универзална Клип Микроскоп 60X LED Накит лупа Фокусирајќи се Прилагоди
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни Универзална Клип Микроскоп 60X LED Накит лупа Фокусирајќи се Прилагоди

Предмет Тип : Паметен Телефон Клип Вид Микроскоп.Материјал : ABS, Оптичка Леќа.Зголемување : 60 X.Боја : Бела.L

DEN 603.12